Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azok az emberek akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik azért nem szakítanak, mert nem akarnák "3 (vagy X) évet kidobni az életükből", milyen minta alapján gondolkoznak? XD

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem fogom megérteni sosem.
2017. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
semmilyen minta alapján 20 évet nem tudok dobni pedig akarok körülmények stb,
2017. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Ilyent még nem hallottam :)

M?i értelme lenne a xarba még többet belefeccölni?

2017. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát én nő ismerőseimtől rengetegszer hallom... Am én is nő vagyok. Vagy ha tőlük függetlenül lett vége, akkor is azt mondják, kidobtak x évet az ablakon. Azt még talán jobban meg lehet érteni, de maximum ismerkedési szinten dobták ki, más tekintetben nem, szóval nem az életükből...
2017. júl. 11. 13:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, amúgyis én mindig azt mondom, hogy mindenből tanul az ember. Ha meg tanul akkor újra már nem fogja azt a hibát elkövetni nem?
2017. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Fő kérdésre válasz: nem akarják újrakezdeni a férfi-nő játékot. Már nem olyan fiatalok, fittek, akármi, mint X évvel ezelőtt. Fáradtak ahhoz, hogy keresgéljenek, randizgassanak, aztán lehet nem is lesz a dologból semmi... Nem akarják a "nulláról" újrakezdeni, jobb a langyosban üldögélni.

Kommentedre válasz: ha mégis megtörténik a szakítás, akkor a sok év mind veszendőbe ment. Hiszen, ha nem húzódik idáig, akkor mostanra mással boldogok lehetnének, ki tudja, milyen szakaszban lenne az élet, helyette kezdhetik elölről a férfi-nő játékot... lásd első pont.

2017. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem csak azért mondják ezt, mert ez egy kiesett idő.

Valószínű szeretik is a párjukat, bármilyen hihetetlen.

Meg a közös gyereküket, életüket, élményeket, stb.

És ebben mi olyan vicces? xdxdxdxdxdxdxdxdxd

barom

2017. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Elb...szott minta alapján. Valószínűleg gyávák is, és megalkuvók, no meg jó nagyokat képesek hazudni saját maguknak.
2017. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Nem értem én se. Az nem eldobott 3 év, hanem tapasztalat és tanulópénz.

Most fuck logic, nem lép túl 3 éven, cserébe kínlódik még másik x évet?

Remek... :D

2017. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7# 3 év után milyen gyerek? Főleg a húszas évek elején. És nyilván nem olyan egyszerű hogy szeretik a párjukat, ha egyszer tudják, hogy szakítani kell. XD

nagybarom

2017. júl. 11. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!