Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátnőm azt mondta hogy aranyos vagyok, holott azelőtt soha nem mondott ilyet rám/nekem. Szakítani akar?

Ő 22 éves, én 23.

Nemrég volt egy kisebb szünet a párkapcsolatunkban, mert nem fogadtam el hogy költözzünk abba a lakásba ahol régen a szüleivel laktak.

Persze ő ezt nem mondta,nem is kellett.

Most meg úgy csinál mintha semmi se történt volna és learanyosozik.Én ezt nem tudom hova tenni.

nov. 9. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, már van valaki más, aki tetszik neki. Mikor egy nő azt mondja hogy aranyos vagy, akkor az annyit jelent, hogy ez kevés neki.

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 13. 06:23 Privát üzenet
bodnar edit nevű felhasználó válasza:

Hát akkor kérdezd meg egyszerűen, akar e újra veled lenni, vagy csak barátságig redukálódott ez a kapcsolat! Még mindig jobb egy rossz hír, mint a bizonytalanság!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 13. 12:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nővel chetelek, telefonálok. Aranyos, kedves. Intelligensnek tűnik. Azt mondja nem akar szexet, csak barátot. Közben hálóinges képeket küldözget. Lehet mégis defektes?
Miért van a legtöbb aranyos kedves normális átlagos férfi kapcsolatban? Miért van hogy amelyik férfi szingli az csak szexet akar?
Miért haverkodik meg aranyos, kedves az ex, ha állítása szerint nem akar semmit?
Valami aranyos kedves fiú nem akar írni? :c
Az aranyos, mosolygós cuki lányokkal minden srác csak barátkozni akar?
Miért nem akar tőlem senki hosszú kapcsolatot hogy ha kedves, vidám, aranyos de viszont csendesebb lány vagyok? 22

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!