Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a legtöbb aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb aranyos kedves normális átlagos férfi kapcsolatban? Miért van hogy amelyik férfi szingli az csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Na vajon? :)
2016. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem véletlenül szinglik: hosszú távra nem kellenek senkinek. Viszont ki vannak éhezve.


Azt meg te is tudod, hogy a normális pasik miért foglaltak, hisz te is ilyet keresel.

2016. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Én meg lassan egy éve keresek egy "normális" lányt, de a legtöbb ilyen lány már rég kapcsolatban van. Szóval átérzem, mit érzel :)
2016. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért vannak kapcsolatban, mert aranyosak, kedvesek, normálisak. :)De kivételek mindig vannak, pl én sem vagyok kapcsolatban jelenleg, pedig szerintem a felsoroltakba beleférek bőven. :)

Azért az nagy általánosítás, hogy aki szingli, az csak szexet akar. Max te találkoztál nagyrészt olyanokkal, akik csak arra hajtanak. Sok normális pasi él egyedül, lehetne válogatni, csak meg kell találni őket.


30F

2016. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Talán,mert normális,aranyos,kedves???

A többi meg a slejet,aki nem kell senkinek!

2016. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert a legtöbb értelmes nőnek is ők kellenek. A szép almát előbb megveszik, mint a férgeset.
2016. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is kedves vagyok az emberekkel még sincs kapcsolatom. És valószínűleg jobban vágyom szexre annál, aki kapcsolatban van, mivel ő megkapja, én nem. De ez sem azt jelenti, hogy csak szexet akarok.
2016. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

a legtöbb "aranyos kedves normális átlagos férfi" nincsen kapcsolatban, hanem szingli.


csak a szintén szingli korukbeli lányok észre sem veszik ezeket a férfiakat, mert a bunkó, nagyszájú pinabubusok farkát szopják éppen.

2016. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gonosz általánosítás. Én is egyedülálló vagyok, küllemre szerintem átlagnál kicsit jobban nézek ki, a fentiek igazak rám és mégsem csak szexet akarok, hanem komoly kapcsolatot.

28F

2016. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jómagam is #10-es cipőjében járok. Nekem ugyanez a bajom a nőkkel. Nem találok olyat, akit ne az érdekelne, szeretek-e utazni, és hogy hova vinném. Sehova b+, építsél magadnak egzisztenciát.


Átlagosan nézek ki, igyekszem mozogni, de végeredményben nem a teste érdekel első sorban egy nőnek. Az érdekelne, hogy intellektusban ott van-e, ahol én. Volt már randim nagyon művelt de szociálisan értékelhetetlen nővel, olyannal, aki 100% passzolt és ő maga köszönt el úgy, hogy a legközelebbi randi legyen hosszabb (3 órás randi után), majd ignorált.


30/F

2016. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!