Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet komolyan venni, amiket az ember részegen ír?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem néhány hónapja. Összetörtem, nem számítottam rá. Aztán tegnap hajnalban mindenféle üzeneteket kaptam tőle... Nem nagyon értettem, mi történik, aztán ma azt írta, csak részeg volt, és vegyem úgy, mintha nem írt volna. De amiket írt... Valamiért mégiscsak írta, azon kívül, hogy részeg. Nem tudom úgy tekinteni, mintha 100% hülyeség lenne, mivel valamiért mégiscsak pont azokat pont nekem írta részegen...
2018. nov. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy miket írt. Amúgy az ember részegen sokkal őszintébb és jobban megnyílik.

De viszont józanan reálisabban látja a dolgokat és nem fogja bevallani, hogy pl rosszul van nélküled. Hogy nincs veled.

2018. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzz90 ***** válasza:
98%

Tartja a mondás, hogy a részeg ember mindig őszinte. Ebben van valamennyi igazság.


Nem csinál/mond/ír olyat az ember részegen, ami józanul ne lenne benne az emberben. Maximum tiszta fejjel a társadalom nyomására/félelemtől/logikától vezérelve nem teszi meg/mondja ki/írja le.


Szóval, amiket írt neked, azokat gondolja, de ettől józanul simán ellenkezhet a gondolataival/vágyaival, mert ez tesz minket emberré. Hisz gondolkozás nélkül simán a vágyaink és ösztöneink által vezérelt állatok lennénk.

2018. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen
2018. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:
100%

Részegen gátlástalan, le meri írni amit amúgy nem.

Te tudod mit írt, kérdés miért nyomja el magában a dolgokat.

2018. nov. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részeg ember őszintébb az igaz, mert az alkohol oldja a gátlásokat, és jobban ki meri mondani azt, amit amúgy nem. Viszont a pia hajlamosít túlzásokra is. Felnagyitja a problémákat, érzelmeket stb. Szóval annyira komolyan venni azért mégsem lehet.
2018. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!