Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek azzal, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, hogy egy féreggé változott?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen indult, kivéve, hogy sokáig sírt az exe után, de idővel mindent szépet átéltünk, kezdtem benne megbízni, egymás legbelsőbb körei voltunk, összeköltöztünk, családi nyaralások, boldog naiv idők. Ez volt a jó, a rossz viszont, hogy sokszor kételkedtem az érzéseiben, vajon valódiak-e, és mindig lekiabált, hogy hogy merészelek kételkedni benne, ő szeret a világon a legjobban, örökre stbstb. Mielőtt összeköltöztünk, megkérdeztem, mi lesz ha egyik nap felébredsz, és azt mondod, már nem szeretsz? Erre megint kinevetett, hogy ilyen nem fordulhat elő.

Azt kell tudni, hogy tudta, hogy nincs családom, pszichológushoz jártam a szorongásos bajaimmal, ő pedig gazdag, beképzelt a szülei lakást is vettek nekünk. Örültünk, hogy lesz végre karácsonyom nekem is, tudta hogy mindennél jobban szerettem, mégis volt ott egy kétely. 1 évig tartott, múlt héten mindent ígért, örökre, tőlem akar gyereket stbstb, megígértem neki hogy többé nem fogok kételkedni és másnap bevágta, hogy ő már nem szeret és sose volt meg az a szikra. 2 napig nem akartam elhinni, csak feküdtem az ágyban, anyagilag és egzisztenciálisan teljesen kiégve, naiv fiatal lány voltam, aki hitt a szép szavaknak, sajnos tetteknek is, együtt néztünk bútorokat a lakásba, együtt találgattunk neveket a gyerekeinknek, másnap meg albérletet néztem. Persze kár hogy akkor felmondtam a sajátomat. Magamhoz tértem, találtam egyet, amire spórolom a kauciót és csak így ki akar dobni, hogy ő egyedül akar lenni, ő már nem bírta a szorongásaimat stb, tehát csak a jó tulajdonságaimat szerette, a rosszakból meg nem kért. De nem is ez a probléma, hanem hogy nem érzi magát féregnek, egoista, bevágta tegnap, nálam úgysem találsz jobbat és nézelődött a tükörben. Rá sem ismertem, tudtam hogy nagyon jó volt minden, szép és okos is, de nincs benne egy cseppnyi érzelmi intelligencia vagy empátia sem. Tudja nagyon jól, hogy alig maradt pénzem, és kirúgott, de majd törlesszem le neki a rezsit arra az 1-2 hétre ameddig “életem szerelménél, aki örökret ígért” csövezek. Azóta érzelmileg is összeszedtem magam, de elképesztően fáj a csalódás, amit okozott, pont ő. Mondtam, hogy jóban maradhatunk, ő is mondta, hogy számíthatok rá, de az az ember, akiben a legjobban megbíztam, akivel átsírtam éjszakákat, teljesen ignorál, persze a szexet még igényelné, az elkényeztetett pénzes testvére mellett áll, hogy én csak nyafogok, önsajnálom magam, amikor a testvérének megnyíltam, hogy szorongósabb tipusú lány vagyok, és elméseltem a rossz gyerekkoromat (hogy vertek), és erre annyi volt a reakciója, hogy sajnáltatom magam, és egyetértett vele. A pszichológusom azt mondta, hogy azért választottam ezt a kapcsolatot, mert meg vagyok szokva ahhoz, hogy bántottak gyerekkoromban. De már nem akarom, csak ezt a pár napot kibírni vele, közben jön mutogatni, miket vett az új lakásba, milyen festéket. Teljesen lealacsonyít, mondogatja hogy ha elköltözöm, akkor a szorongásaimmal már senki nem fog tudni mit kezdeni, és nála jobbat úgysem találok, aki elviselne.

Nagyon kiakasztó, ő eddig megértett, vele lelkiztem át éjszakákat, és ezt kapom, egy féreg lett. Vagy mindigis az volt, csak jól játszott és használt.

Mit gondoltok? Legyünk még jóba? Vagy hogy éljek még így mellette napokig?

22/L


2018. nov. 15. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd ott! Vagy mi a kérdés?


Egyébként eléggé felszínesen választottál párt magadnak, már bocs.

2018. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert te tudsz, ennyi infó alapján.. okos.
2018. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"beképzelt a szülei lakást is vettek nekünk"


a fele a tied?

2018. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs még ennyi pénzem, hogy elköltözzek, még spórolok, és utána elhagyom. Különben, amikor megismerkedtünk nem tudtam róla semmit, szakadt ruhákban járt, mert bölcsész, és azt sem tudtam, hogy pénze van, de mindegy, ez nyilván rossz mert ütközik a sztereotípiával :D
2018. nov. 15. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Hat, meg ha nem is igy kene viselkednie, azt megertem, hogy ebbol elege lett. Meg viszonylag sokaig is birta az allando szorongast, problemazast. Egy eletet igy nem lehet veled jelenleg leelni. A masik nem hasznalhato allando erzelmi megerositeskent, amikor te ugy erzed hogy lelkizni kell. Nem szabad a masiktol fuggeni ilyen modon, mert akkor alkalmatlan leszel egy valodi kapcsolatra.
2018. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor nem kellett volna igergetnie, és egyik napról a másikra megmondani, miért nem volt reális már az elején? Miért igert olyat hogy én örökre elvisellek, amikor már én akartam elhagyni azért, hogy ne szenvedjen miattam.
2018. nov. 15. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Most ilyenekre mit mondjon az ember egy parkapcsolatban? Persze, hogy nem fogja azt mondani senki, hogy "na, akkor menjel", de kesobb jozan fejjel belegondol, akkor rajohet, hogy neki erre nincs szuksege hosszutavon (es akkor csodalkozol ra, hogy villamcsapaskent hagy el - nem villamcsapaskent valtozott, hanem az ilyen " mi lesz ha egyik nap felébredsz, és azt mondod, már nem szeretsz?" Jellegu kerdesek fokozatosan epitettek fel benne, hogy neki ez a folytonos bizonygatas nem kell). Ettol fuggetlen nem kellene teged igy kezelnie, normalisan is meg lehetett volna mondani, hogy ez igy nem megy, viszont neked is dolgoznod kell magadon hogy ne a masiktol fuggjon az erzelmi vilagod, es ne keress folyton a masikban megerositest. Persze, lehet lelkizni neha, nincs azzal baj, de ötödik atsirt ejszaka meg a harmadik ilyen "de mi lesz ha nem szeretsz mar egyszer" jellegu kerdes utan a legtobb pasas azonnal menekulore fogja fogni a dolgot teljesen jogosan.
2018. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ertem
2018. nov. 15. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

"ő pedig gazdag, beképzelt a szülei lakást is vettek nekünk"


"az elkényeztetett pénzes testvére"


Szóval lenézed, leszólod őket, mert van pénzük, de addig jó volt, míg te is élvezhetted ezt a pénzt.


Kibírod azt a pár napot, aztán keresel valami csóró, nem beképzelt pasit.

2018. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feltunt, hogy egy gyoker?


Es ha igen, akkor ertem, hogy faj, de mit is akarsz meg ettol az embertol? Joba lenni? Aki meg most is alaz? Hogy nala jobbat ugyse kapsz? En pont azt latom, hogy nagyon konnyen fogsz nala jobbat talalni, mert ez az ember egy total idiotanak tunik nekem, aki feltevezetett es valoszinu az erzelmi intelligencia fogalmat sem isneri, nemhogy birtokolja azt.

Edesem nehez, de ahogy lehet koltozz el. Ne nezz vissza, es szedd rendbe eloszor magad, mert ugy latom mely fajdalmaid vannak meg a gyerekkorod miatt. Ha ez sikerul, lesz eselyed egy kiegyensulyozott kapcsolatra.

Sok erot es kitartast!

2018. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!