Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ajánlja itt mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajánlja itt mindenki a szakítást minden apróságra? A ti nagyszüleitek esetleg dédszüleitek nem maradtak életük végéig együtt? Mi változott?

Figyelt kérdés
Úgy jön a kérdésemhez, hogy az idősebb generációnak is voltak problémáik mégis együtt maradtak sokáig, esetleg életük végéig nem? Ha ők képesek voltak rá akkor mi változott, hogy mi fiatalok már az első problémáknál félre dobjuk a dolgot?
2018. márc. 20. 12:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtak egyutt se a dednagyszuleim, se a nagyszuleim eletuk vegeig. Az egyik nagyanyam elvalt aztan ugy is maradt, a masik pedig kb 45 eves koraig cserelgette a ferfiakat allandoan, a ket gyerekenek is ket kulon apja van. Mellesleg akkoriban nagyon sokan akik egyutt is maradtak, kenyszerbol tettek, ha nem is lehet elvalni, akkor nyilvan arra torekszenek, hogy legalabb ne gyilkoljak meg egymast, hanem eljenek bekeben.

Semmi gond nincs azzal, hogy manapsag elnek az emberek a szakitas lehetosegevel.

2018. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
13%

vedd úgy hogy már ketten várjuk a válaszokat összehúzott szemmel :)


én sem értem..divatnak elég sz.r

2018. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ide akkor írnak, amikor komoly probléma van. Nem mindent lehet vagy érdemes megoldani.

Anyósom is 16 éves korától volt apósommal. Ivott, játékféléért, nőzött, verte őt és a gyerekeit is. Anyósom el is hunyt 56 évesen, mert ebben ment tönkre.

Nagyanyám volt, hogy egy évig nem szólt nagyapámhoz. A legkisebb gyerek születése óta aludtak külön szobában.

Ez csak két példa.

Nem mindig pozitív, hogy a felek együtt maradnak.

2018. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én a családomból tudok példát mondani: Anyám kb. szerintem 4 hét házasság után rájött, hogy élete legnagyobb tévedése volt a házasság apámmal (akkor nem éltek még együtt házasságkötés előtt, hetvenes évek.)

Ő egyszerűen azért nem vált el, mert "mit szólnak mások?"

(Lazán el tudta volna tartani magát, és engem is, mindig jobban keresett apámnál, tanultabb is volt. De "mit szónak az emberek?")

Szerintem több korosztály nőtt fel akkoriban ilyen aberrált világnézettel.

A házasságuk amúgy egy fos volt, ég és föld, tűz és víz, de nem a jó értelemben:(((((

A maiak már szarnak arra, hogy "mit szólnak", pláne hogy "mit gondolnak" a zemberek.

Sokkal egészségesebb a mostani felfogás szerintem (a a másik, az megbetegítő volt a szó szoros értelmében.)

2018. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3

Persze én nem is ilyen dologra gondoltam.

De lehet velem van a baj, de csak ámulok amikor azt tanácsolják valakinek, hogy szakítson, ha a másik bele les a telefonjába... Tényleg ez annyira szörnyű nagy gond, ha az ember párja hozzá nyúl a telefonjához több éves kapcsolatban?

Csak kiragadtam valamit ami sűrűbben szembe tűnt.

2018. márc. 20. 13:10
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Az változott, hogy most már nincs akkora társadalmi stigmája annak, ha az ember nem hajlandó lenyelni minden szart és akármit eltűrni. Én egyébként első körben a kommunikációt ajánlom, de az itteni kérdések hemzsegnek a megoldhatatlan problémáktól.. Te mit tanécsolnál a lányodnak, akit megaláznak, bántalmaznak, korlátoznak, megcsalnak, vagy akár teljességgel leszarnak és kihasználnak? Az itteni kérdések nagy százaléka pont ilyen problémákról szól, szóval erre mi más lenne a megoldás? Jaj hát oldják meg, mert javítható? Hagyjuk már, nevetséges.
2018. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
#5 A bizalmatlanság nagyon is szakítóok, mentálisan ép embernél legalábbis.
2018. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtak együtt. Elváltak.
2018. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
14%

Hát, ha szétnézel a fiatalok körében, láthatod hogy úgy cserélgetik a párjukat, mint más a zokniját.

Ezeknek egy szakítás az smafu, azért ajánlgatják ilyen bőszen.

2018. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Vagy volt olyan kérdés, hogy mi az amit még megbocsáltanál a párodnak vagy valami hasonló és azt írják, hogy semmit?! Ha már valamit meg kell bocsátani az már rég rossz?! Ezt sem tudom hová tenni, minden egyes ember hibázik mindegyiket ott kell hagyni amikor az első apróságot elköveti?!
2018. márc. 20. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!