Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az ami ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami ebben az esetben segíthet?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatomnak lett vége.

Lehet azért vagyok ennyire összetört, mert sokat vártam ettől és én már idővel komolyan gondoltam volna vele (összeköltözés, idővel család...), illetve iszonyúan szerettem.

Még mos is nagyon szeretem annak ellenére, hogy ő már hónapok óta le sem sz'rt....sosem éreztem magam fontosnak nála. Az ikertestvérével lógott egyfolytában, kirándulás,stb...

A felejtést nagyon nehezíti, hogy oda járok dolgozni ahol ő lakik (szomszéd település). Iszonyú nehéz úgy elmenni nap mint nap, hogy olykor elmegyek a háza előtt. Arról nem is beszélve, hogy a szakítás óta már 1x össze is futottunk. Azt hittem már jobban vagyok, de mikor megláttam...annyira felkavart, hogy gyakran sírok.(Nincs étvágyam, rosszul alszom)


Tervezek majd a környékről elköltözni, de csak nyáron. (Tanárként dolgozom és a tanévet még végig akarom vinni).


Addig is mit tanácsoltok hogy ne legyen ilyen nehéz?


2018. nov. 15. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept,idő,akarat,kemènysèg talán.Nem szabad hagynod,hogy felemèsszen ez az ügy,hiszen nem èr annyit.Minden nap látni a másikat,illetve a rezdülèseit sokkal rosszabb.
2018. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

beszélj vele ne keruld ha felejteni akarsz. Mert biztos van vmi ami zavar. Azt csak ugy tudod.letenni ha beszelsz vele es akkor megtudsz tobbmindent.

Menj el.sportolni, uj.ruhak stb.es jobb lesz.

2018. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ér annyit, de ezt most igy mondva sajnos nem sokat segít. És ami a legrosszabb, hogy ebben a környezetben leszek még egy pár hónapig. Tudom, ha máshol lennék könnyebben és gyorsabban menne a felejtés, de így iszonyú nehéz, hogy szembe jön velem a kocsival, látom apukáját, stb...

És ami a legjobb az egészben, hogy én miattam jöttem haza dolgozni (nem itt akartam elhelyezkedni, hanem ahol tanultam), most meg itt tartok...

2018. nov. 15. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Már nincs min beszelni. Én már próbáltam volna kezdeményezni, de ő nem akarta. Sőt már egy ideje lógott ez az egész a levegőben. Én sokszor meg akartam menteni, mert nagyon szerettem, de mindig ugy ereztem, csak én erőlködöm, hogy ő nem is igazán ragaszkodik hozzám.


Ez a dolog talán azért is ennyire rossz mert én mikor egyetem után hazajöttem, sokat vártam ettől a kapcsolattól. (Hazajöttem pedig egyéb dolgok miatt nem akartam itthon lenni, de bíztam benne majd együtt megoldjuk és elköltözünk valahová együtt.) Szóval ez azért is rossz, mert én úgy érzem áldozatot hoztam érte, hiába.

2018. nov. 15. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő v férfi vagy?
2018. nov. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2018. nov. 16. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj kirándulni barátokkal...az segít elterelni a figyelmed róla. Tudom, könnyü ezt mondani, nekem segített.
2018. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!