Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, aki úgy lép ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy lép ki kapcsolatból, hogy felajánlja, hogy tartsák a kapcsolatot? Miért szoktak ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Azért hogy hátha összejönnek újból?
2018. nov. 26. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Még ha újra össze is jönnek, nem lesz ugyanaz. Én nem vagyok a híve egy volt, lezárt kapcsolat újramelegítésének. Valamiért eljutott a pár a szakítás pontjáig, utána már nincs értelme újra neki vágni.
2018. nov. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Talonban tart. Inkább csak néha elővenne még szexre, amíg nincs meg az utódod. Persze ezt úgy, hogy te reménykedsz az újrakezdésben, mert akkor beleadsz apait, anyait, hátha visszahódítod.
2018. nov. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert párnak ugyan nem vagyunk jók, de egyébként kötődünk egymáshoz, szeretjük egymást.
2018. nov. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nők szoktak ilyet csinálni, mert azt gondolják, hogy így nem tűnnek "bunkónak"


mindenesetre én az ilyen szakítós/lerázós szövegekért (szakítás: nem vagyok már beléd szerelmes, tartsunk szünetet, de maradjunk barátok...lerázás: nem vagyok kész egy kapcsolatra, legyünk csak barátok)


nagyon felkapom a vizet, ezért eddig amelyik csaj ilyet mondott nekem, azzal soha többet nem beszéltem/jöttem össze, mert nagyon megalázó szerintem.

2018. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!