Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mernétek olyan nővel komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernétek olyan nővel komoly kapcsolatot kezdeményezni aki többször csalta meg az előző párját, meg átmenet nélkül egyik kapcsolatból a másikba ugrott?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Bár azt az elvet vallom hogy mindenki megérdemel egy esélyt ahogy te is, sajnos voltam olyan lánnyal amit leírtál és engem is megcsalt :(
2016. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2016. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Minek kell komoly kapcsolatot kezdeményezni? Az ilyen nőt pont meg kell baszni és aztán kidobni a halál phaszába. Vagy ha van kedved huzamosabb ideig dugni, akkor tartsd meg, közben ismerkedj más nőkkel is, és amikor majd téged is dobni akar, akkor lesz egyből másik nőd és el is van felejtve. Az ilyen nők a kedvenceim.
2016. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2016. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy nem!
2016. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem. Bocs.
2016. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem tudnék megbízni valakiben, aki ilyen viselkedésmintát produkál. Rengeteg mindent elárul az emberől, ha így kezeli a kapcsolatait, nekem akármennyire szimpatikus lenne, soha nem kellene semmi komolyra.
2016. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!