Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Friss kapcsolatom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatom van, de valami folyton azt súgja nekem, "ha nincs ló, jó a szamár is" szamár vagyok. A parom exe elképesztően gyönyörű lány volt, valami 4 évet jártak, a csaj szakított, mikor a barátom meg szerelmes volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 16:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*még szerelmes volt
2018. dec. 3. 16:16
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sokkal átlagosabb vagyok külsőre.
2018. dec. 3. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jelek is, vagy csak te szorongsz ezen?
2018. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg abban sem vagyok biztos, hogy ugyanazt a lángolást tudom belőle csiholni, mert az exébe elképesztően szerelmes volt, a hibái ellenére imádta.
2018. dec. 3. 16:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ezek a jelek, amiket kommentben írtam.
2018. dec. 3. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idővel a szakítás után jöttetek össze? Ha nem sokkal azután, akkor lehetséges, hogy szamár vagy. Bár a külső hosszútávon nem számít annyira.
2018. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy nagyjából 1 év telt el.
2018. dec. 3. 16:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Szal volt ideje egyedül, hogy elfogadja, vége az exével.
2018. dec. 3. 16:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon írtál konkrét dolgokat. Pl folyamatosan mondogatja, hogy az exe gyönyörű volt, és odáig volt érte? Vagy őt folyamatosan ölelgette/puszilgatta, veled viszont nem vágyik ilyesmire? Megosztott vele bizalmas dolgokat, neked viszont alig akar elmondani bármit is? A "szerintem én átlagosabb vagyok külsőre" nem egy konkrét dolog és ebből önmagában semmire sem lehet következtetni, mivel te tök másképp látod magad, mint egy másik ember téged.

Emellett más dolgokat is mind-mind máshogyan érzékelünk/fogunk fel. Pl ha én jóban vagyok valakivel, akkor már barátnak tekintem, barátomnál viszont annyit, hogy köszönőviszonyban vannak és nem köpik le egymást ha találkoznak. Kinek mi. :D

2018. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha boldog veled, és meg sem említi az exét, akkor ló vagy.


Ha gyakran felhozza az exét, és sír is miatta, akkor szamár vagy.

2018. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!