Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti megkérdeznétek ha lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeznétek ha lehetőségetek lenne rá?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom. 6 évig tartott. Távkapcsolat volt. Szerettük egymást nagyon. A mai napig tartjuk a kapcsolatot. Van egy kérdés amit sosem tettem fel konkrétan. Ez pedig az hogy megcsalt-e a kapcsolatunk alatt. Voltak gyanús dolgok de mindig ki tudta magyarázni és végülis nem ilyen miatt ért véget a kapcsolatunk hanem mert nagyon eltérően gondolkodtunk és sok veszekedés volt. Kérdés tehát hogy ti utólag megkérdeznétek a volt párotoktól hogy megcsalt-e a kapcsolatotok alatt?
2018. dec. 17. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én megszoktam hébehóba, volt már hogy azt mondták igen. El is váltunk.
2018. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Változtatna valamin, ha tudnád, hogy megcsalt? Mivel az exed, úgy sincs már közötök egymáshoz. Vagy szeretnéd, hogy fájjon? Akkor hajrá. És ne mond azt hogy nem fájna, mert már régóta vége van. Az egódat sértené.
2018. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kérdezném meg.

Ha már vége a kapcsolatnak, nincs jelentősége,de akkor is rosszul esne, én pedig nem szeretek szenvedni, úgyhogy hagynám.

2018. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose fogja bevallani, akkor is kimagyarázza, ha 20 éve vége van.
2018. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából távkapcsolat volt. Nem sértené az egómat. Én se voltam hűséges. Nehéz helyzet volt a körülményeken nem.tudtunk változtatni. Hiába kerestem munkát abban a városban ahol ő lakik és fordítva. Nem volt olyan lehetőség amikor meg lett volna már szakítottunk. Csak utólag szeretnék tisztán látni vele kapcsolatban.
2018. dec. 17. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdezném meg, mert teljesen feleslegesnek tartanám, semmin se változtatna.
2018. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jahh sztem sincs értelme megkérdezni. Énmikor az exem el jártam a kapcsolatunk elején furán viselkedett és sokáig a kapcsolatunk alatt agyaltam ezen de nem kérdeztem rá. De mi sem emiatt váltunk szét.
2018. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!