Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség kell! szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinkifloyd20 kérdése:

Segítség kell! szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a párommal. Viszont az elmúlt hetekben sokat veszekedtünk és csinált rossz dolgokat amiket most nem részleteznék. Van egy másik srác akivel sokat beszélgettem és bele szerettem. Szeretem a páromat de viszont ott az a másik srác belé viszont szerelmes vagyok. Kérlek adjatok tanácsot vagy tapasztalatot mondjatok.

2019. jan. 5. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Kislány, talán a pároddal kéne rendezni a konfliktust, megbeszélni higgadtan felelősségteljesen a problémákat, és nem az első adandó alkalomkor, csak mert húú.. most jött egy negatív hullám, máris a fejed a homokba dugod, és keresel egy másikat. Nyugi, az újjal is lesznek konfliktusok. Akkor azt is majd egy újra fogod cserélni?


De mik a rossz dolgok? Mert ha pl. megütött, akkor hagyd ott. Nagyon nem mindegy, hogy mik azok.

2019. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Legyél az új sráccal. Aztán amikor őutána is beleszeretsz másba, utána hagyd el az új srácot és legyél a még újabbal. Aztán amikor a még újabb után is beleszeretsz egy még-még újabb srácba, utána hagyd el a még újabbat és legyél a még-még újabbal.
2019. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul először. Utána kezdj el párkapcsolatokban gondolkozni.
2019. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!