Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetném jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

A volt párommal már több mint 2 hónapja nem vagyunk együtt,miután mi szakítottunk nekem egy nagyon kedves barátom elmondta,hogy többet érezz irántam és nekem is nagyon tetszet a fiú így hát összejöttünk. A volt párom amióta megtudta,hogy én máris túlléptem rajta azóta mindenkinek hazugságokat terjeszt rólam a családjának,a barátaimnak és az ő barátainak,valamint az ismerősöknek. Ez engem nagyon bánt,mivel mindenki hisz neki mivel nagyon ártatlannak mutatja magát. Sosem viselkedett jól velem mindenki azt mondja,hogy én csak a pénz miatt voltam vele meg a kocsi stb stb. Pedig ez nem igaz ha bulizni mentünk 3 év után soha egy beléptőt se egy kólát nem fizetett ki nekem (ugyhogy ezeknek a pletykáknak semmi alapja sincs) Nem tudom figyelmen kiűl hagyni a ezeket a dolgokat én az új barátommal az isten lábat megfogtam mert az ellentéte a réginek,figyelmes kedves aranyos és én vagyok neki az első. Hogyan tegyem túl magam ezen a sok pletykán és rosszindulatuságon? Soha nem bánt velem jól soha és mégis egy nagyon kicsit hiányzik ez,hogy lehetséges ? Pedig már tényleg nem vagyok szerelmes belé de mégis bánt

Hogyan lehetséges ez ? És miért nem tudom végleg elfelejteni ?



2019. jan. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk könnyebb lenne, ha nem írsz ki róla naponta két kérdést. 🤔
2019. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Passz, de ha a jelenlegi barátod az ellentéte, akkor para, hogy az exeddel mégis hogyan jöttél össze.
2019. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi ideig voltatok egy pár az exeddel, sem azt hogy hány évesek vagytok, de lehet hogy csak sok ideig volt melletted és megszoktad a viselkedését. Mivel éreztél iránta valamit, nem is tudatosan, de felmentetted a taplósága alól és erre emlékszel. Most találtál valaki sokkal jobbat és inkább vele kéne foglalkoznod. Azon, hogy az exed egy rosszindulatú, hazudozó, irigy tuskó, úgysem tudsz változtatni. Idővel megunja hogy téged feketítsen, ha talál magának jobb időtöltést, de addig is inkább azon legyél hogy a jelenlegit megtartsd. Vészeld át és a lényegre figyelj. 31/N
2019. jan. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!