Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném jóvá, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném jóvá, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom csajával szórakoztunk egymással egy bulin, beleült az ölembe, viccelődtünk, felemeltem heccből. Barátnőm is ott volt velem látta az egészet és teljesen kiakadt, amiért így viselkedtem. Ha felmegyek a legjobb barátomhoz a barátnőm behisztizik, mert tudja hogy a csaja is fent van. Hogy nyugtassam meg?
2018. jan. 31. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, miért más csajával szórakozol a bulin? Nem a barátnőddel kellene foglalkoznod?

Nekem is vannak fiú barátaim, de még egyszersem fordult meg a fejemben, hogy beleüljek viccből az egyik ölébe. Nem is értem, hogy ezt miért hagytad...gondolom bejön a csaj. Sajnálom szegény barátnődet.

2018. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd itt vissza a csajod kérdéseit ezzel kapcsolatban, hátha segít :-)
2018. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Am kedves kérdező hany eves vagy gondolom 15-17 kozott mozog az elet korod!! Mert FERFI nem csinalna hasonlo gerinctelenséget persze itt a lanyka is hibas aki az oledbe ult az elmondotaid alapjan arrol is lehet velemenyt alkotni de ezt ink megtartom magamnak sztem jobb kérdes akkor miert van baratnod? :D kerdesedre a valasz hagyad a bnodet ne szenvedjen melleted inkabb fizes oromlanyt vagy valami hasonlo dolgokat! Ne legyel onzo enged ad eljen a bnod sztem o is kellene egy par csavonak lehet azok eretebbek toled
2018. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt csodálom hogy a barátod nem szakította meg a kapcsolatot veled, a barátnőjével meg pláne...


Ha én lennék a barátnőd ezt nemigazán tudnád jóvá tenni, s ha nem szakítanék is, csak azzal a feltétellel hogy azt a ribit messze kerüld el.

2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. más csajt NEM ültetek az ölembe, ha van barátnőm

2. ezek után csodálkozom, hogy a barátod nem verte be az képed, mert megérdemelnéd

3. ha engem ültetnél az öledbe, meg emelgetnél, én törném el az orrod


De keress önigazolást, szánalmas idióta vagy, a csajod meg hüle, amiért veled van.

2018. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többiek jól leírták a helyzetet. De ha már...

Azzal hogy a haverod megy pl hozzátok! Nem te mész oda. Tudod én mit gondolok erről? Hogy a csaj neked nyilván tetszik és ezt a kedvesed is tudja most már és jó hogy nem akarja ezek után, hogy ott legyetek 3asban esetleg kettesben... Örülj hogy nem vágott ki téged! Ennyit sem vagy képes most megtenni azok után a kedvéért, hogy megenyhüljön?

2018. febr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!