Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sikerült már valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés

Sikerült már valakinek visszahódítania a párját szakítás után? Ha igen,hogy? Meddig tartott a kapcsolatotok még?

(Nem készülök erre,csupán érdekel)


2019. jan. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Engem visszahòdított az exem egyszer,amit naagy hiba volt hagyni.
2019. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel próbálkozott?

Mi lett a vége ?

2019. jan. 10. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha tehettem volna, biztos próbáltam volna. De tudom, hogy neki kevés voltam és ma már rám se nézne. Sokkal több érdemi dolgot kapott az új pasijaitól, mint tőlem.
2019. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha érdekel a sztori, akkor este leírom privátban
2019. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet megcsalta a barátnője, úgyhogy szakítottak, de pár héttel később a csajnak pont abba a városba kellett mennie megint, ahol az ismerősöm lakik, és összefutottak. Konkrétan nem tudom, hogy mi hogy történt, de újra összejöttek, és azóta megint együtt vannak, néhány hónap telt el kb. Az egész sztorival együtt meg kb. 1 évnél tartanak.
2019. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is. Ugyanoda lyukadtunk ki, csak 2x annyi idő alatt, úgyhogy szakítottunk. :) Nem vagyok az újrakezdés híve. Mindennek megvan az oka.
2019. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két kapcsolatomban próbáltam, az egyikben sikerült, de nem lett jó vége, a másikban pedig nem.

Szóval szerintem felesleges próbálkozni vele.

2019. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!