Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig tartott, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott, amíg sikerült teljesen túltenned magad az exeden?

Figyelt kérdés

4 hónap telt el a szakításunk óta, de még mindig nem telik el úgy nap hogy ne gondoljak rá, és már kezd egy kicsit frusztrálni.

19 éves vagyok


2018. máj. 11. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj utána akkor!
2018. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos nem!
2018. máj. 11. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy a kapcsolat végére mennyire hidegültetek el egymástól. 100%-osan nem tettem túl magam még rajta (egy két apróságok még eszembe jutnak..stb) de már nagyon jól érzem magam szóval ilyen 3 hónapnál tartok. :) 21/F
2018. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nem kell utána menni. Vagy túl leszel rajta "egyedül" (új társ nélkül), vagy majd az új szerelem feledteti veled az előzőt. Az első verzió egészségesebb szerintem. Foglalkozz magaddal, hobbiddal, sportolj, járj társaságba, legyél barátokkal, ez mind segít.
2018. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 év ;)
2018. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 éve nem vagyok túl rajta teljesen. Úgyhogy még ne izgulj, hogy nem sikerült, nem te vagy az egyetlen...
2018. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt akin, hamar túltettem magam, viszont a leghosszabb kb. két év volt. Na az nem volt egy álom időszak.

A figyelem elterelést én is ajánlom, sport, programok, barátok. Nem rövidíti le az időt, de könnyebb lesz az elengedés.

2018. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Én 2 éve még nem vagyok túl rajta..ez pedig már nem egészséges...

Ha rossz a vége és csalódtál akkor nehezebb

2018. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az új szerelem majd feledteti, csak ne légy hangember, mint itt egyesek.
2018. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mèg most se. 5 èv utàn. Èvekig jól voltam, aztàn 1 ève megint felerôsödött a hiànya. Azóta úgy van, hogy hónapokig semmi, ès pàr napig megint szenvedek. Ma nagyon intenzíven szenvedek. Majd jobb lesz pàr nap mùlva.
2018. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!