Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet, ha írok neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, ha írok neki vagy ez csak olaj lenne a tűzre?

Figyelt kérdés

Párommal pár hete szakítottam. Elég gyorsan jöttünk össze, időnk sem volt megismerni a másikat, az elejétől éreztük, hogy ez egy komoly kapcsolat lesz és így is viselkedtünk. Hamar felszínre kerültek a problémák, amik épp azért voltak, mert nem tudtuk, hogy a másik mit szeret, mi fér bele neki. Ráadásul én elég rossz passzban voltam mikor összejöttünk, egészségügyi és munkahelyi problémák, sokkal türelmetlenebb voltam vele mint kellett volna, és én mondtam ki a szakítást. Sajnos eléggé viharosra sikerült az is.

Elgondolkodtam utána, hogy nem szabad másra hárítani a felelősséget, kezembe vettem az életem és azon dolgozom, hogy összerakjam újra. De elkezdett hiányozni a volt párom, főleg, hogy gy érzem, hogy igazi esélyünk sem volt. Arra gondoltam, hogy pár hét elteltével, mikor már kicsit biztosabb lesz körülöttem minden írok neki, elmondom, hogy mi miért volt, hogy gondolom és, hogy szeretném tiszta lappal kezdeni. Mivel nem szeretném, hogy azt higgye, hogy "kényszerítem" vagy zaklatni fogom, leírom azt is, hogy ez az ő döntése, ha többet nem keres én azt is elfogadom. Csak nem tudom jó ötlet e, hiszen én vagyok a nő.


2019. jan. 11. 16:56
 1/10 szántóvető ***** válasza:
40%
ha eltelt pár hét és nem kerestétek egymást akkor nincs értelme írogatni.mélyponton voltál,próbálsz belőle kilábalni de ne az exedbe kapaszkodj mert ez nem jó ötlet.
2019. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért fontos, hogy nő vagy? Ha te voltál a hülye, nyilván neked kell bocsánatot kérni, ez nemtől független.

A kapcsolatról nagyon általánosságban írtál, ebben így nehéz választ adni, de őszintén, mit veszthetsz? Maximum nem keres vagy nemet mond, akkor ott tartasz, mint most. Ha úgy érzed, neked könnyebb lesz (akár lezárni, továbblépni), ha leírod neki a gondolataidat, akkor tedd azt. :) Nem kell hercegnőnek lenni a vártoronyban csak azért, mert te vagy a nő.

2019. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%
Ha ő eddig nem keresett, akkor nem sokat jelentesz/jelentettél neki... de az is előfordulhat, hogy rád vár. 🤔
2019. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Amíg te magaddal nem vagy egyenesben, addig semmi értelme megkeresni.

Utána meg megint csak kérdéses, mert ezzel nem igazán öeszel elöbbre.

2019. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi időt voltatok együtt? Én annak a híve vagyok, hogy érdemes megpróbálni, nem tudom a szakítás óta ő mennyire keresett, vagy jeleket mutatott -e, hogy érdeklődik irántad és sajnálja az egészet.
2019. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Az olyan társadalmi konvenciókkal meg ne foglalkozz, miszerint csak a férfi keresheti a nőt...
2019. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha úgy érzed, a szakítás is nagy részt a rossz passzod miatt volt, és tényleg szereted őt, akkor egy esélyt mindenképp megér. Természetesen benne van a pakliban, hogy nem kapsz kedvező választ tőle, de így legalább tudod, hányadán álltok, ez a kérdés (mi lett volna, ha) nem fog marcangolni.
2019. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miközben meghozod a döntést: irsz -e neki, gondolj vissza részletesen a vele együtt töltött időszakra, a kellemes emlékekre, biztos ez is segíteni fog döntésed meghozatalában.
2019. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jó ötlet írni neki! Sőt, írd meg neki most az érzéseidet.
2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Te szakítottál, neked kell írni.
2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!