Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülyeséget csináltam azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam azzal, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Hosszú egyedüllét után találtam egy lányt akivel együtt voltunk kb. 2 hónapot. Az elején boldog voltam, hogy rátaláltam de nem tudtam szerelmes lenni (sok tekintetből különbözőek voltunk). Valójában az zavart, hogy a negatív tapasztalaiból kifolyólag (több éves sikertelen kapcsolat) állandóan analizált, ezért én nem tudtam mindig önmagamat adni. Egy idő után a kezdeti eufória elmúlt és már csak azért voltam vele mert féltem, hogy mást nem kapok. Próbáltam megbeszélni vele...sikertelenül. Ma mondtam neki, hogy akkor jobb ha ennyiben hagyjuk mert nekem már kényelmetlenné vált. Egy darabig felszabadultnak éreztem magam, azonban most kezd hiányozni és állandóan arra gondolok, hogy mást nem találok. Teljesen magam alatt vagyok.

Amúgy kedves, rendes lány, kicsit makacs és szereti ha úgy történnek a dolgok ahogy ő akarja.


29 éves vagyok.


2019. jan. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb így neki, talán. Egy kapcsolat nem átjáróház.

Ezek után hogy bízhatna benned? És a másik ha egyszer már rájöttél hogy nem az igazi miért akarnád tovább rabolni az idejét szegénynek?

2019. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

" most kezd hiányozni és állandóan arra gondolok, hogy mást nem találok"


Te magad is leírtad a választ.Jó döntés volt,csak félsz,hogy nem találsz mást.Ezért hiányzik.Az okokat,amiért véget vetettél Te is leírtad.

2019. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért voltál vele, mert féltél, nem kapsz mást...


Mindketten jobban jártatok, hogy szakítottatok.

Főleg a lány.Jobbat érdemel.

2019. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Úristen, dehogy! Egy manipulatív liba, aki ezek szerint sikeresen megingatta az önbizalmad is. Nem te kellettél neki, hanem csak használt a kontrollmániája kielégítésére. De jegyezd meg ezt a tapasztalatot, és máskor légy résen az elején, mert a nők elég nagy része (korral nő a valószínűsége) patológiás kapcsolatot akar valójában.
2019. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okosan tetted. Nem valo neked még párkapcsolat. Majd ha jobban megérted magadat és a környezetedet.
2019. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azoknak akik a lány pártját fogják: Ha ő látta, hogy nem egyezek meg az elvárásaival, akkor miért nem szakított ő velem? Jah mert a figyelmet azt szerette.

Nem való nekem párkapcsolat? Miért? Mert nem találtunk a lánnyal és nem éreztem jól magam? Mit kellett volna tegyek?

2019. jan. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!