Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, felek hogy hülyeséget csinál, úgy érzem nagy hibát követtem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mar nagyon rég találkoztunk, állandóan csak veszekedtünk, ő lenézett a korom miatt, mert 8 evvel fiatalabb vagyok nála, és próbáltam változtatni a helyzeten, de nem megy. Most hogy szakítottam vele, hirtelen rájött, hogy fontos vagyok neki de én mar nem tudom úgy szeretni mint régen, és rettegek, hogy hülyeséget fog művelni magával. Nem tudom mit tegyek, nem akarom hogy baja essen miattam.

L/19


2013. szept. 27. 23:37
 1/1 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Óóó ne aggódj, ha kárt tesz magában azt előbb-utóbb megtenné ígyis-úgyis, ha rád fogja akkor azzal csak a szánalmas életének az utolsó percét is azzal tölteni hogy hibáztasson valakit amiért ő szánalmas.


Szóval tartsd magad ahhoz amit már egyszer eldöntöttél, szánalomból ha újra összejössz vele semmi nem lesz jobb, neked meg főleg. Mindenki felelős a saját tetteiért, ő is a sajátjáért, és nem pedig te.

2013. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!