Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Le akarom tiltani az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarom tiltani az exem. Hogy tegyem meg?

Figyelt kérdés

Tehat. Le akarom tiltani mert egyszeruen zavar a tudat hogy barmikor ujra ramirhat (kizarolag barati szandekkal teszi) vagy hogy neha neha latom egy egy esemenynel fbon pl..


Le akarom tiltani. Ideag mar eljutottam.. de felek, hogy utana meginkabb benne lesz az elmemben, hogy na vajon eszrevette e mar.. na vajon zavarja e...


Ez hihetetlenul szanalmas szerintem, de felek, hogy ebbe csapna at a dolog bennem.


2019. jan. 29. 02:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
35%
Figyelj,ha már egyszer eldontotted hogy le tiltod akkor tedd meg. Lehetseges hogy lesznek ilyen gondolataid mint amiket ideztel. Ezek idővel ugy is el múlnak. Ha zavarja azt a tudtodra fogja adni hidd el.
2019. jan. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Én nem is értem, nem is akarom megérteni, de minek kell egyáltalán exekkel beszélni szakítás után?

Annak fájni fog persze, aki szereti még a másikat, de másikat már úgy se érdekli ez a helyzet, ez az egész.

Tiltsd le és kész. Mit vacakolsz?

2019. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, megtettem
2019. jan. 29. 03:17
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Baromi gyerekes tiltogatni, gratulálok.
2019. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Fogd már be utolsó, miért lenne gyerekes? Azért legyenek meg egymásnak, hogy állandóan keress az egyik a másikat, főleg, hogy az egyik már nem akar semmit a másiktól.

Jobb hogy ott szenved még kitudja meddig az, aki nem tud tovább lépni?

ÉN SOHA NEM TUDTAM túl lépni az egyik ex-barátnőmön. De még se voltam meg neki. Le voltam nála tiltva 3 és fél évig. Amikor is tavaly, picivel több mint egy éve megkeresett, hogy barátkozni akar. Feltépte a sebeimet, hiába évek teltek el. Fájt, hogy megkeresett. És akkor inkább le is tiltottam.

2019. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az a gyereket hogy harcolok sajat magammal, hogy “jo baratja” tudjak lenni es nehogy tobbet mutassak a baratsagnal, csak azert mert tudom, hogy o azt nem akarja. Mi a f ert kene nekem folyamatosan jopofat vagnom ahhoz, hogy elutasit?!
2019. jan. 29. 13:43
 7/12 A kérdező kommentje:
*gyerekes
2019. jan. 29. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az a felnőtt megoldása, hogy ha már felismerted, hogy neked ez nehéz, és nem tudod így csinálni, akkor ezt most szépen meg is írod neki, hogy te nem vagy túl rajta, erős érzéseket ébreszt benned, ha beszéltek, viszont tudod, hogy jövője már nincs a kapcsolatnak. Emiatt megkéred arra, hogy ne keressen többet, ugyanis így számodra nehéz a továbblépés. Facebookon a követésének leállításával pedig nem fogod látni a továbbiakban a tevékenységeit.

Ha ehhez nem vagy elég érett, akkor tiltsd le, bár szerintem ha egy ismerősünket letagadjuk, megszakítjuk vele a kapcsolatot, akkor illik közölni azt, hogy miért tesszük azt.

2019. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

“Szia, tavaly mar eljatszottuk, hogy ugyan folyton keresgeltel es dugtunk is, de kozolted nem akarsz tolem semmit, majd erre megkertelek, hogy ne keressuk egymast, mert tulsagosan melyek az erzelmeim irantad. Szoval ugyan eltelt utana 2 honap csendben, megis rad irtam, gondolvan tudok mar baratkent neznu rad. Utana persze megint ujabb dofes volt mikor aludtunk egymas mellett mint ket idegen.. szval most inkabb letiltalak, hatha vegre el tudlak igy engedni”


Hat, ezt az oszinteseg aradatot most inkabb kihagytam, koszonom :D

2019. jan. 29. 15:06
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja hozzatennem, hogy a "fekudtunk egymas mellett mint ket idegen" idoszak azutan jott, hogy kifejtettem neki reszletesen, hogy csak akkor tud mukodni kettonk kozt valami, ha mindketten beleallunk... ezutan talalkozgattunk, majd ismet kozolte, hogy koztunk mar semmi sem lesz.


Amiert ezeket leirom, szerintem van az az eset, ami mar annyira elszott, hogy egy teljes elvagas lehet a megoldas.

2019. jan. 29. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!