Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl azon magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl azon magam, hogy a volt párom elhordott mindennek a szülei előtt és a barátok előtt és most én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Ők nem ismertek engem, tehát a volt páromnak hisznek. Án szakítottam még vele, mert nem tudtam elviselni, a kirohanásait. 32 éves, de ha valami nem tetszett neki megsértődött, ha probléma volt nem lehetett megbeszélni vele. Nem szeretnék mindent felsorolni a jelleméről, mert nem férne ki.

Én voltam aki tisztességesen le akarta zárni a kapcsolatot, felnőttek módjára, ő könyörgött, majd mikor nem engedtem, akkor elkezdtett ócsárolni.

Tudom, hogy nem kellene, hogy érdekeljen, de nagyon bántja az igazságérzetemet, mert tényleg ennek az embernek rosszat nem tettem. Legalább tudnám, hogy ennek a pálfordulásnak mi az oka. Elvileg nem is szeretett.


2019. jan. 4. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert sértett férfi.. Nem tudott megcsalva eldovba lealázni ez a baja,mind egyforma. :(
2019. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%

Na azert nem mind egyforma!!

Lepj tul, szard le egy ilyen emberrel ne foglalkozz majd talalsz jobbat. Bosszut akar ezzel allni mert nem o "nyert"

2019. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
1-es honnan tudod, hogy férfi volt a párja? Én amikor olvastam azt gondoltam, hogy nő, pedig nő vagyok.
2019. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez a tanmesebeli savanyú a szőlő eset.
2019. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi az amiből okultál? Mit tennél legközelebb máshogyan? Tanulj ezekből, és felejtsd el!
2019. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Őa férfi. Igazából úgy érzem, hogy Ő nyert ezáltal, hogy így "bánt".
2019. jan. 4. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyert, ha érdekel. Ha látja, hogy -tokat rá, akkor te nyertél.

Card ld őt is, meg a rokonait is.

2019. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nagy teátrális ásítás kellett volna, majd egy kérdés: "Befejezted, vagy folytatódik még a cirkusz?"
2019. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még 3 nap,aztán ez az önmarcangolásod átcsap majd dühbe,és nem fog érdekelni,hogy ez a sértett ex kinek mit hordott össze rólad.
2019. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso par mondatod kisertetiesen hasonlit egy kollegam jellemere. Hisztik, sertodesek, ha valami nem ugy alakult, amit szeretett volna. A problemakat soha nem lehet vele megbeszelni, es mindig lenezte, elbagatellizalta a problemakat. Amikor latta, hogy semmivel nem er celt, lejaratott a munkatarsaink elott. Most tervezem a felmondasom, kivancsi vagyok, hogy milyen kedveskedes, konyorges, manipulacio fog kovetkezni.

Amit ebbol megtanultam: nem szabad ezekkel foglalkozni. A szulok, baratok ismernek teged, tudjak, hogy mi az igazsag. Ha vedekezni kezdesz, akkor latni fogja, hogy celt ert, es tovabb fog bantani. Tudom, hogy ez baromi nehez, az en igazsagerzetem is bantotta, amikor engem jarattak le, de boiznom kellett a tobbiek ertekiteletenen. A szulok, baratok ismenrek teged, nem hisznek el mindent. Bizz magadban, probald ezt elengedni.

Ha gondolod, irj privatban.

2019. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!