Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha az exem fenyeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exem fenyeget?

Figyelt kérdés

4 éve összeházasodtam egy nem európai férfival aki így vízumot kapott. Előtte 3 évig jártunk. Nos mint kiderült nem egyezik a jövőképünk. Viszont egy nagyon kedves srácról van szó akinél emberileg is alig lehetne különbet találni. Alapból szerelemből házasodtunk, ő nem fizetett nekem meg semmi nem volt a háttérben. Így miután megbeszéltünk, hogy különválunk, én megigértem neki hogy nem válok el tőle még egy-két évig, hogy megkapja a végleges letelepedést. Ezután én egy barátnőmmel költöztem össze egy fél éve és 4 hónappal ezelőtt elkezdtem randizni egy pasival. Én egyetem mellett tanulok, tehát kevés pénzből élek. A pasi nagyon rendesnek tűnt. Ő 25, én 24 vagyok. A randikon többnyire ő fizetett, de ezek többnyire kávézó voltak. 4x hívott meg étterembe. Születésnapom rá kaptam tőle egy kb 30 ezer Ft értékű nyakláncot. Aztán egyik alkalommal amikor cipőt vett magának akkor vett nekem is egyet. Először nem akartam elfogadni, de erősödött. Én párszor meghívtam moziba és egyszer étterembe. Apróságokat meg folyton vettünk egymásnak. Én konkrétan egy szobában lakom a barátnőmmel így az együttlétek a pasinál voltak.

Aztán elkezdődtek a gondok. Én a szexet kb heti 4x kívántam, amíg ő akár naponta többször is. Aztán ha rákényszerítettem magam, akkor az volt a gond, ha nem-et mondtam akkor az. Plusz azt akarta, hogy költözzek oda hozzá. Én próbáltam neki elmagyarázni, hogy számomra még korai ez. Ekkor kikellt magából és elkezdett vagdosódni, engem le akart lökni a lépcsőn az emeleti lakásáról. Azóta nem beszéltem vele, de ma összefutottunk a városban és pénzt követel. Azt mondja, hogy mindent amit valaha rám költött azt adjam vissza neki. Pénz kell neki, 300ezret követel (holott pl kaját meg más egyebet felesben vettünk). Azt mondja, hogy ha nem fizetek, akkor feljelent és addig megy akár a rendőrségre akár olyan pozícióban lévő embert keres meg ami miatt én és a ugye még jelenlegi férjem mindketten börtönbe kerülünk, mert majd megmondja, hogy nem élek vele együtt és majd kitalál dogokat. Félek, hogy tényleg bajba tudna sodorni, viszont nincs ennyi pénzem, ráadásul úgye nem is jogosan kéri (Max a cipő meg az ékszer ami max 30 ezer). Nem tudom, hogy mit csináljak, félek tőle.



2019. febr. 1. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem tud tenni.
2019. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy odamegy a sulim elé és ott csinál problémát meg a férjem munkahelyéhez és majd őt kirúgatja. Nagyon agresszív volt. Én meg most nagyon rosszul vagyok, szúr a szívem és remegek.
2019. febr. 1. 23:49
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az ingyen cipőnél nem remegtél gondolom..
2019. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apróbb dolgokat én is vettem neki. Vettem 10 ezerért aloe verás készítményt mert baj van a gyomrával. Én utaztam folyamatosan hozzá ami oda vissza egy ezres és ezt heti 4 alkalommal. Tehát ezért is fogadtam el a cipőt, mert úgy gondtam, hogy a kapcsolatunkban azonos az adók-kapok.
2019. febr. 2. 00:15
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor jelentsd fel hogy fenyeget.Vagy mondd meg neki hogy feljelented.Miért is remegsz most?Add vissza a cipőt meg a nyakláncot de olyat nem kérhet vissza hogy kajáltatok és visszamenőleg.Ezzel kinevetik a rendőrségen.Meg amit ajándékba ad az az ő baja nem kérheti vissza.Nyugodjál meg! :)
2019. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Első körben szerintem költözz el a barátnődtől egy másik ismerőshöz, ahol nem talál rád. Nem baj, ha férfi is van a háznál. De a legjobb lenne, ha apukád/bátyád közelébe tudnál költözni (ha van ilyen lehetőséged).


Ha van jogász, rendőr, vagy valami hivatalnál dolgozó ismerősöd, kérj tanácsot. Vannak bántalmazott nőknek segítő ilyen feminista szervezetek, akik általában az ártatlan férfiak elleni gyűlöletkeltéssel vannak elfoglalva, de most próbára tehetnéd őket, hogy ténylegesen is képesek-e segíteni egy bajba jutott nőnek. Egyházi szervezeteknél is kérhetsz tanácsot. Egyet nem javaslok: hogy te szállj vele szembe egyedül.

2019. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Feljelenti se érdemes, azzal csak még jobban magadra haragítod, és senki nem fog megvédeni a következményektől, a zsaruk főleg nem. Lenne kedved kihallgatásokra, szembesítésre stb. mászkálni vele a rendőrségre? Ezt gondold át. Azokat a lehetőségeket fontold meg, amiket az előző válaszban írtam.
2019. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha tőle nem váltál még el, akkor "jelenlegi férjed" sem lehet a jogszabályok szerint.

32/f

2019. febr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent hiaba nem valsz el. Eletkozossegnek kell fennallnia, amit ha random kijon (kijonnek bejelentes nelkul a megadott cimre) a bav ellenorizni, azonnal latni fogjak, hogy nem elsz ott, es bukott az egesz, szoval feleslegesen turaztatod magad ezen. Börtönbe ezert nem kerülsz, de a bavosokat ezzel nem fogjatok tudni atverni, arra szamits. A csavo meg csinaljon amit akar. Menjen a rendorsegre kovetelni a randikra koltott penzt. Majd kiröhögik maximum.
2019. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hívja fel a férjed, és beszélgessen el vele, hogy ha nem száll le rólad, akkor személyesen is beszélgetnek egy kicsit. Illetve feljelentést tesz, hogy zaklat titeket.

Egyből le fog állni, mert csak nőkkel nagy a szája.

2019. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!