Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már Veled, hogy megbántad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Veled, hogy megbántad, hogy szakítottál vagy elváltál?

Figyelt kérdés
A következőket tapasztaltam, de eddig csak nőknél: "Nem lett ez rendesen átgondolva". "Elhamarkodtuk a döntést". "Mégis az exem volt az igazi." Előfordult már Veled, hogy később megbántad, hogy szakítottál a pároddal vagy hogy Te kezdeményezted mondjuk a válást? F

2019. febr. 2. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
De eddig csak nőknél, hehe, kis ravasz.
2019. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

Igen, megbàntam valamilyen szinten, hogy elhagytam a lànyom apjàt.

Ő tényleg szeretett.

Most meg élek 4 éve egy olyan kapcsolatban, ahol 1-2 havonta verve vagyok.

Bhatom a jólétet.:(

2019. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Tényleg csak nőkről hallottam, hogy ilyet mondtak. Szerintem, ha egy férfi kidob egy nőt, akit szeret, annak elég nyomos okai lehetnek. Ezért sem hallottam még férfitől, hogy megbánta volna. Legalábbis szerintem ezért nem.
2019. febr. 2. 12:52
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok olyat haver van, aki megbánta hogy megcsalta a párját, de olyanról én sem tudok aki kidobta a párját és utána siránkozott volna, hogy mekkorát hibázott.
2019. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

A mai tapasztalataimmal van pár régi kapcsolatom, amit más szemmel látok, és utólag jobban értékelem az illetőt, mint akkor, ott.

De olyan sokkal több van, amit azért bánok, hogy egyáltalán belekezdtem.

37/N

2019. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nőként, ha én szakítottam, azt sosem bántam meg.És az esetek túlnyomó többségében azt sem, ha velem szakítottak.
2019. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Utólag visszagondolva két ilyen eset is volt már velem. Férfiként.
2019. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Olyat bántam meg,hogy nem szakítottam elöbb. 2# miért hagyod magad??!!
2019. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem bántam meg ha szakítottunk, váltunk. Mindig új távlatokat nyitott. Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2019. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
A volt feleségem elhagyott több mint 10 éve. Gyerekeink már felnőttek, unokák is vannak. Elhagyott, mert megcsaltam. Ha lehetne újra kezdeni, nem tenném, mert ő életem nője. De már mással él.
2019. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!