Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy szakítottál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy szakítottál és megbántad?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

De ha esetleg még sem bántad meg, azt is kifejtenéd, hogy miért alakult így, hogyan alakult az életed tovább, stb?


2016. jan. 5. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt bántam meg ahogy szakítottam. Néhány randi volt, nem igazán beszéltünk meg semmit, csak hagytam elhalni.
2016. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt az elején de nem volt gerince elmondani mert "szeretett" igaz még mindig nem mondta el úgyhogy fölösleges 2,5 év volt!
2016. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kikosarazásokat bántam meg de nagyon :(( eddig két ilyen esetem volt.Valahogy alkalmatlannak érzem magam egyenlőre a párkapcsolatokra,ezért inkább nem gavalyodok bele ilyenekbe.Sokszor ütöttem neg a bokám...Nem hiányzik megint bonyodalom.
2016. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te szakítottál? Nő vagy?
2016. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én egyszer megbántam, mert úgy éreztem, hogy még adnom kellett volna időt ahhoz, hogy változzon a lány. De aztán rájöttem, hogy jobb így.
2016. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!