Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az értelme a szünetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a szünetnek?

Figyelt kérdés

Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, de mostanra nagyon ellaposodtak a dolgok. A körülmények folytán is, illetve mindketten követtünk el hibákat. Ő folyton megpróbált engem mindennel kapcsolatban beszabályozni. Én emiatt rohadt frusztrált voltam vele is, vagy ha csak fel is hívott. Ő szerelmes,nagyon féltékeny az elejétől. Azt hiszem reszemről a szerelem elmúlt. De továbbra is szeretek vele beszélgetni. Igaz, a nézetei egyre gyakrabban idegesítenek, semmi yem olyan mint régen.

Egyébként távkapcsolatban vagyunk hosszú ideje.

Ezen a hétvegen olyan celzattal talalkoztunk, hogy szakítsak. Ő ahhoz ragaszkodik, hogy tartsunk egy szünetet. És őszintén szólva nem hiszem hogy van értelme. (szünet alatt azt értjük, hogy nincs megcsalás, félrekúrás, de kicsit távolságot tartunk)


Őszinte választ kérek, ez most köcsög dolog tőlem, hogy belementem. Nehezen tudok szakítani, mert ő áll hozzám a legközelebb a világon, nagyon ismer, nagyon jókat tudtunk régen beszélgetni... Pedig egy jó ideje már nem megy az se. De elgyengültem. :(


2019. febr. 16. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szünettől nem fog megjavulni/megváltozni semmi, talán csak még távolabb kerültök egymástól és a problémák megoldásától.
2019. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme. Ilyen esetben pláne csak az ellenkezőjét éritek el vele. Ha ellaposodik a dolog akkor pont, hogy ezerszer több energiát és időt kellene a kapcsolatra fordítani és megfelelő kommunikációval átbeszélni a problémákat is.

De egyébként sincsen már ennek a kapcsolatnak értelme. Nem lehet ilyen emberrel hosszú távra tervezni. Legyél korrekt és szakíts vele.

2019. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha vele is maradsz a továbbiakban, a hozzá való viszonyod már soha de soha nem lesz a régi. Erre mérget merek venni! Az ez utáni apró hibáit is majd akaratlanul felnagyítod magadban és a vége úgyis a végső, visszavonhatatlan, válás lesz.

Most még "szereted". Valóban? Akkor miért akarsz szakítani? Szerintem már nem szereted, csak talán attól tartasz, hogy eztán magadra maradsz. Ne félj, nem maradsz magadra. Lesz másik fiúd!

Idős férfi.

2019. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült kicsit kívülről látnom a dolgokat!
2019. febr. 16. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A szünetnek, semmi. Semmilyen szituban. Szakítás, szó szerint, annak van értelme. A szünet, csak ódázás, elnyújtás, a vége mindig szakítás.

Az igazi szakítás sokkal jobban visszafordítható, mint a szünet, bármennyire is ellentmondásos.

A gyávák utolsó mentsvára a szünet, és pont ezért mindig kudarc (végleges szakítás) a vége.

2019. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi...


Te tudod mit érzel vele kapcsolatban.

Ha ő nem olyan ember, nem úgy bánik veled ahogy az neked tettszik, akkor miért vagy vele?

2019. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szünet csak arra jó, hogy a távollét és a hiány miatt erősebben eszetekbe juttatja mit szerettek egymásban. Némi különlét után hatalmasat lehet szexelni. De a kapcsolat problémáit nem fogja megoldani. Nem visz közelebb egymáshoz. Szóval 1-2 jövőbeni dugásért felesleges fenntartani az érzelmi kötődést, csak egyre fájdalmasabb és kínosabb lesz. Szexelni tudsz mással is.
2019. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!