Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik eset fejezi ki legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik eset fejezi ki legjobban az érdeklödés vesztését egy pasi részéröl?

Figyelt kérdés
Ha fokozatosan csökkenti a hivasokat , talalkakat amig kimarad teljesen , vagy ha teljesen hirtelen leblokál minden elérhetöséget , messenger , mobil stb
2019. febr. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A másodiknál már megvan az utánpótlás, az elsőnél még nincs.
2019. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem a nem válogatja meg. Bármelyiket csinálhatja férfi és nő is.
2019. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindkét nem csinálhatja , de a pasik szemszögére vagyok kiváncsi
2019. febr. 24. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsonel egyertelmu. A masodiknal lehet ez a jatszma resze is. Tehat nagyon is akar valamit csak letilt hogy ne erhesd el, tehatt FOGLALKOZZ vele...
2019. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy noi vagy ferfi pszichologia. Csak pszichologia van! De akkor nezd csak a pasiknal tokmind1, csak tudd legkozelebb hogy az “eredmeny” a csajokra is ervenyes!
2019. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Aki ilyet csinál, vagy borzasztóan gyerekes, vagy szélsőségesen játszmázós, vagy szimplán hülye. Esetleg ezek kombinációi, mindenesetre messziről kerülendő egyén.
2019. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk ez egy játszma , az hogyan derül ki ?
2019. febr. 24. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy visszakapcsolja a tiltast es epekedve varja hogy irj neki, olyankor egybol elerheto.

Nem allatitottam, hogy aki ilyet csinal az nem gyerekes. Semmilyen jelzot nem mondtam ;) csak SZERINTEM ebbol a storybol ezt is ki lehet olvasni. ;) nekem nem kéne!

2019. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Altalaban mennyi idö alatt derul ki , hogy játszma? 2-3 nap , 2-3 hét?
2019. febr. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!