Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Oda minden emberi méltóságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda minden emberi méltóságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen , szégyellem , de igaz . Nem nezek ki rosszul , volt egy ket partnerem mar , megfordulnak utanam a pasik .

Igen , tarskeresözöm. Szinte hetente alkalmam van talalkozni valakivel , ha akarom , most megis elakadtam, érzelmi fuggösegbe kerultem egy ird es mondd hatvanhat eves pasitól , akivel nyolc hétig jártam es nagyon szépeket mondott , hogy mi egy par vagyunk es össszetartozunk es husegesek vagyunk stb akkor nem is fogtam fel amikor belementem a jatekba , mert akkor igy fogtam fel , hogy ezek a szavak mekkora melyen szántanak az agyamba , es kicsiráznak

Kulsöre nem volt a tipusom a kora miatt de elfogadtam es le is fekudtem vele . Amit sose hittem volna de azt se hogy nemsokkal azutan rámun a bácsi aki apámmal egykorú es most mar nem hajlandó beszelni velem . Ez ket hete törtent azóta kivagyok magamból fordulva

Van 34 eves pasi aki környekez szexet akar es kuldött fotót félméterese van , talalkoztunk is egy kavera es elmehetnek vele egy körre de nemhogy nem akarok nem tudok ! Mert en erre az idös pasira gondolok es hianyzanak a beszelgetesek , a stilusa , többet jelentett mint gondoltam de mikor hivtam miutan szakitottunk azt mondta hogy nem akar hallani se rólam stb allitólag a hangulat hullamzasaimra raunt , hogy folyton szakitok stb es most mar több sanszot nem ad

Tényleg több talalkara van lehetösegem , nemcsak a fiatal hanem több mas is , de nem tudom meglépni mert csak ö tudott a nyelvemen beszélni .

Szenvedek es nem értem a helyzetet , Hihetetlen hogy egy huszonöt evvel idösebb pasira gondolok es még csak nem is kellekneki

Jól elvan nélkulem

Help !!!



2019. márc. 10. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyik jön másik megy.Szar alakokkal nem foglalkozunk!

Nem tudom milyen hangulatingadozásaid vannak,de azt hiszem erre mondják,hogy nem elég a külső,ha a belsőt nem csiszolták.Amùgy meg ahhoz képest,hogy mennyire szépnek értékeled magad,eléggé alulértékeled magad,ha ilyen szexkalandozâsokban tudsz gondolkodni,mint a 34 éves félméteresel.Lehet az idős férfival is alapból csak ennyinek indult.Szóval tenni mindenkire,mert aki Rád tesz,arra Te se vesztegesd az időt!N

2019. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom csak ki akartad adni a bánatod. Többről nem lehet szó, mert itt nincs mit tanácsolni. Pár hónap és elfelejted az öreget. Próbálkozz tovább másokkal aztán majd lesz akivel ugyanúgy elleszel. Ha meg nem akarsz tovább tövig szopni akkor állapodj is meg. Amit csinálsz az ezzel jár. Vagy bírod vagy nem.
2019. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt

Nem gondolom magam nagyon szepnek hanem elfogadhatónak , ápoltnak

Nem tudom ha alulértékelem magam , arról is szó van hogy van egy lányom es miatta nem mertem házasságban gondolkodni csak kikapcsolódásban . Es arra gondoltam hogy igyis úgyis kialakulhat valami komolyabb ha úgy adódik

Az idös pasival nem indult kalandnak SEM a kora miatt csak szórakoztató volt vele beszelni , kikapcsolódtam vele

2019. márc. 10. 19:24
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Jól gondolod, hogy nincs emberi méltóságod illetve önbecsülésed se! 66 évessel lefeküdni? Ezt normális nő ki se merte volna írni.
2019. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok ellenni massal mert nem mondja egyik se azokat a szavakat mint ö , nem mozgatnak meg lelkileg , nincs naluk a kulcs ami nyitja nálam az ajtót
2019. márc. 10. 19:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Fogalmatok sincs milyen rosszul vagyok

Eddig nyugodtan szakitottam vagy ha szakitottak velem nem erdekelt

Es most en sem ertem ! Csak annyit tudok hogy beszélniakarok vele

De nem lehetseges mert mint egy ellenseget letiltott mindenhonnan

Miutan megtudtunk egymásról mindent

2019. márc. 10. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a baj,hogy 60 éves,mindenki máshoz vinzódik,gyakran saját maga számára is érthetetlen.Az a baj,hogy alapból vesztes helyzetből indítod magad a gyereked miatt.De ez butasâg.Alulértékeled magad!
2019. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Igazi szar alak hálózott be,a gyengeségeidet felismerte,és kihasználta,majd visszafordította Rád.Amint Te is beismered,hogy ez egy nem rendes férfi sokkal jobb lesz.(1,7)
2019. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kösz de milyen gyengesegem forditotta ellenem mikor en nem kerestem komoly kapcsolatot , föleg vele nem

Mert ha hazassagot akartam volna es ö beigeri akkor ertem hogy atvert de igy milyen gyengesegemröl van szó?

2019. márc. 10. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt én nem tudom,mivel nem ismerlek,de megosztottál vele magadról elég sok dolgot,magadról,az életedről.Szóval kihasználható vagy,és használható,manipulálható stb...Nem az ígéretekben kell gondolkodni,amikor azt írtam,amit.
2019. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!