Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maradhat meg egy normalis emberi viszony, szakitas utan?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem törtent megcsalás , nagy aljasság , csak az érdeklödés hunyt ki kölcsönösen , miert nem lehet utana megörizni egy barati viszonyt ? Mondjuk nem összejarogatni , hanem telefonon neha beszelni , hiszen mindent tud az ember egymásról .

Miert kell fújolni , gyulölködni ?



2019. febr. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
En senkivel sem gyulolkodtem, fujoltam soha egy kapcsolat vegen, de azt sem ertettem soha, hogy minek kene utana hivogatnom az exet par havonta? Egyaltalan nem erdekel, mi van velük, nincs mar közös resze az eletunknek, es nem is lesz. Semmi szukseg ra, hogy helyzetjelentsünk egymasnak 2 havonta. Ezert van letiltva az összes mindenhonnan, mert valahanyszor probaltam letiltas nelkul, mindig az lett a vege hogy hivogattak neha, hogy vagyok, menjünk el kavezni, mi van velem stb. Engem pedig ok mar nem erdekeltek semmilyen szinten. Teljesemen funkciot vesztettek ezek az emberi kapcsolatok.
2019. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel sem gyűlölködöm. Épp a minap írt rám egy nagyon-nagyon régi exem FB-on. Vele néhány évente váltunk pár szót, de nagyon-nagyon ritkán.

Legutóbbi exemmel akkor beszélünk, ha éppen van valami fontos információnk a másik számára, de a sima "hogy vagy" beszélgetéseknek nem látom értelmét. Majd talán évek múlva... most még fájna. Pont azért, mert nem gyűlölöm, nagyon is hiányzik még. Ha gyűlölném, könnyebben tudnék beszélgetni vele.

2019. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkire jellemzõ. Ismertem olyan ex párokat, akik szakítás utàn is nagyon jó viszonyt ápoltak.


Bár mindenki másképp kezeli a szakítást, sokan sértõnek érzik azt, hogy nem érdeklõdsz irántuk, eleve fájdalmat okozol ezzel, mert ettõl kevesebbnek érzik magukat. Bár sok oka lehet a gyūlöletnek, de leggyakrabban ez, hogy valaki mindig összeomlik a szakítás következtében. Úgy gondolom, hogy inkább kiegyensúlyozott, magabiztos embereknek megy ez a szakítás utáni barátság, nekik nem torpan bele a lelkük abba, ha elhagyják õket, nem veszik zokon, hogy visszautasítod õket. Aki ezt kínnak éli meg, attól elég képtelen dolog elvárni, hogy a barátod akarjon maradni.

2019. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyenkor is kell 1 2 év hogy lenyugodjatok
2019. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene maradnia? Persze hacsak nem köti össze őket a munka, vagy egy suliba járnak, vagy esetleg egy olyan baráti kör, ahol nem lehet nélkülözni azt, hogy pár szót váltsatok.

Tutira nem működik szerintem a barátság, hogy ha jártatok.

Meg gondolj bele milyen dolog már, hogy neked van egy új párod és akkor az exedet hívogatod.....meg amúgyis interaktíve nem lehet barátkozni.

Ez önmagában nem gyűlölet.

2019. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!