Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elfogadható ok a szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ok a szakításra ha a páros hölgy tagja nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszainktól függ, hogy szakítasz-e?
2019. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Mindenki az egyéni igényei és értékrendje alapján választ párt. Ha úgy érzik a felek, hogy nem megy a dolog és nem passzolnak, egyikük sem hajlandó változtatni, akkor felesleges egymás idejét rabolni.
2019. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Jobb lesz a hölgynek, ha megszabadul valakitől, aki ezt nem tudja elfogadni.


Én sem vagyok hajlandó ilyenre, egyszerűen azért, mert hányingerem van ettől, és ezt nem tartom kellemes érzésnek, a hányás meg nem vonzó.


Ettől függetlenül elfogadom, ha valakinek ez kellemes, olyan társat kell keresni, akivel ez kölcsönösen kellemes.

2019. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2019. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, elfogadható.
2019. márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Bármi elfogadható, ha neked annyira gond, hogy nem tudsz adott dologgal vagy nélküle élni.
2019. márc. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Aranyélet, tényleg. Elképzelem, hogy férfi vagyok, és mindent elvárhatok egy nőtől, mindenhova be akarom tenni a farkam, és mindig van orgazmusom.


Ha a nők is orgazmus alapján maradnának pasikkal, nem sok párkapcsolat lenne.

2019. márc. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

Igen. Elfogadható. De ezt majd csak szakítás után mondd el neki. De előtte: Tisztálkodj alaposan (napi 2),szőrtelenits, és ha van fitymaszűkületed akkor műttesd meg


Csajoknál hasonló s tanács

2019. márc. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

#3 ---- megjött a leszbosz vonal.

De ki a fsz kiváncsi ezekre?


A páros hölgy tagja próbálkozzon a nőknél, valószínű az jobban bejön neki szexuálisan.

Egy igazi nő élvezi a férfi test minden porcikáját, van tapasztalatom, tudom milyen....

2019. márc. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Ha nem kell neked, akkor szakíts.
2019. márc. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!