Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet kìméletesen szakìta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kìméletesen szakìtani? Hogy a másik fél a legkevésbé sérüljön?

Figyelt kérdés

#Stakìtás
2019. márc. 22. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

A szakìtás alatt mindenképp sérül az ember. Max a pszihopaták nem. De én egyszer elêg ügyesen megoldottam. Volt egy csaj akit dobnom kellett mert csúnyán hátba szúrt. Ugyanakkor nem akartam megbántani, mert egy érzelmi roncs, féltem hogy felköti magát vagy valami. Ezért bejátszottam a fulldepressziós kisfiút, aki nem tud nélküle létezni. Tudtam, hogy az egója elfogja mellőlem taszìtani. Igazam lett, a végén ő kérte hogy fejezzük be. Szerintem még most is azt hiszi hogy utánna depressziózok.

A fordìtott pszichológia hasznos dolog.

2019. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ŐSZINTÉN.


Csupa nagybetűvel. Ez az egyetlen ami számít. Még akkor is, ha épp most "sértő picit". De jobb, mint az álságos kamu, amivel még jobban megsértenéd.

2019. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy megmondod nyiltan az igazsagot es nem hallgatsz el semmit. A hazugsag nagyobb fajdalmat okoz mint barmilyen mas nyers szakitas.
2019. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Őszintén el kell mondani, hogy bocs, részemről vége, és utána nem hitegetni, hanem világosan és érthetően le kell zárni. Nincs 'csak egy utolsó összebújás', nincsenek közös programok, nincs semmi. Ez a legkevésbé fájó megoldás hosszútávon.
2019. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kíméletesen szakítani, mert azzal csak elülteted azt a gondolatot a fejébe, hogy talán szereted még, és nem vagy biztos a döntésedben, ezért vagy olyan kedves.


Szakításnál nem kell bunkónak lenni, de a határozottság alap, mivel úgy jut el a másik tudatáig az, hogy VÉGE.


Tehát, mondjuk leültök, odafordulsz hozzá, és HATÁROZOTTAN megmondod:


"Figyelj, van valami, amit el akarok mondani neked. Nem, légyszíves ne nevesd el, mert komoly. Már egy ideje úgy érzem, hogy a kettőnk viszonya nem igazi. Nemrég nyilvánvalóvá vált számomra, hogy mi ketten nem illünk össze. Úgy gondolom, mindkettőnknek jobb lenne, ha külön válnánk. Tehát a mai napon összecsomagolok, úgyhogy kérlek ezután többet ne keress, én sem foglak. Minden jót.


Ezután lelépsz.


Ha nem ezt teszed, akkor megnézheted a következményét. Hidd el, nem egy szakítást végigcsináltam már.

2019. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

#1


Ezt rosszul oldottad meg, mert így a szemében te lettél a lúzer, és szinte biztos lehetsz benne, hogy ezt a barátnőinek is elmondta.

2019. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

#6 És akkor? 😀

Nem igazán zavar egy olyan ember rólam alkotot véleménye aki engem nem érdekel. Ezt be kellett válallnom. Inkább mint a bűntudat, hogy a kiscsaj miattam tett valami hülyeséget.

2019. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

#7


Én biztos nem hagytam volna annyiban, szóltam volna a szüleinek.


Egy gyenge ribi miatt nem alázkodtam volna meg, de te tudod.

2019. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ennél azért bonyolultabb volt a story. A csaj pszichésen beteg, kezelés alatt áll. A szülei is tudták de semmi érdemlegeset nem tudtak volna csinálni, ha velük beszêlek. Egy kis kamu megalázkodást pedig nem veszek a szívemre. Ennél jobb az önértékelésem.
2019. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9


Egyszerűen be kellett volna dugni egy szanatóriumba, hogy kezeljék.

2019. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!