Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy lehet feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet feldolgozni egy szakítást? Van erre "legjobb" módszer? Vagy újrakezdésre esély?

Figyelt kérdés

Barátnőm Szakított velem 3 hónapja, azóta folyamatosan rágondolok, és majdnem minden éjjel ha sikerül elaludnom róla álmodok... Naponta beszélgetek vele, és kezdem úgy érezni hogy direkt élvezi hogy szenvedek.. Megkérdeztem egy idő után hogy "lát arra esélyt hogy mi ketten együtt még?" Erre azt válaszolta hogy megvan az esélye..

Néha meg teljesen elutasító, és lekoptatósan ír..

Szerintetek hogy tudnám elfogadni a helyzetet?

Mert az a gyanúm, hogy ő tisztában van vele hogy nem akarja újrakezdeni, csak nem akar megbántani..

Szakításunk után 4 szer találkoztunk és szex is volt..

Tudnátok tippeket adni hogy mit tegyek?

Én őszintén szeretem őt.. És kezdek begolyózni..

egy kis infó: 2 évig voltunk együtt, (én 24F ő 23L)

szakítás oka, igazából sok volt a vita a vége felé, és mondhatni felindulásból szakított velem..



2019. márc. 23. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engedd el. Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, ezt tapasztalatból mondom...
2019. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1, de hogyan? nagyon szeretem őt, és nagyon hiányzik :(
2019. márc. 23. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Szedj fel egy ilyen nőt, vele könnyebben feldolgozod:


https://www.youtube.com/watch?v=zycJt7TMzaQ

2019. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

alapvetően két dolgot érdemes ilyenkor tenni:

- végiggondolod és újraértékeled a kapcsolatotokat.. míg rá nem jössz, hogy mi miatt lett vége és nem látod be, hogy ez elkerülhetetlen volt és nem fogadod el, hogy így kellett lennie valamiért

- csajozol, bulizol. otthon a 4 fal között nem lehet feldoglozni egy szakítást, élmények kellenek. ismerkedj, randizz.

2019. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek az újrakezdésbe ne is reménykedjek ? :(
2019. márc. 23. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne reménykedj. Hosszú távon saját magaddal szúrsz ki, ha gondolatban lebegteted azt a lehetőséget, hogy hátha.
2019. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kave lefott baratom. Mondjuk az h naponta beszelgetsz vele, az nagyon egeszsegtelen 2 okbol is:

1. ha megis lenne ra esely h osszejojjetek csokkenti az eselyet.

2. a sajat lelki egeszseged szempontjabol is, mert igy nem tudsz elszakadni tole.

Szoval 30 nap no contact mostantol. Ennyi.

2019. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha egyszer gallyra ment akkor ha tegyük fel megint összejöttök, akkor jó esetben lesz 1-2 jó hónap és utána megint elő fognak jönni a dolgok amik a szakításhoz vezettek. Volt olyan ember akivel megpróbáltam újra mert “nagyon szerettem” ahogy te mondod de ugyanaz a probléma jött elő rövidesen, egyikünk sem volt boldog abban a kapcsolatban.

Mozdulj ki, legyél a barátaiddal, ismerh meg új embereket, lányokat, foglald el magad. Hidd el, sokkal izgalmasabb lesz egy lánnyal a 0-ról elkezdeni egy kapcsolatot építeni mint az exszel azon szenvedni ami egyszer már kudarcot vallott. Főleg mivel ő úgy tűnik nem határtalanul lelkes a gondolattól ha azt mondod sokszor érdektelen. Fiatal vagy barátom, irány szórakozni!

2019. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled. Önfejlesztésre figyelj jobban, úgy meg fogod tudni önmagadtól, hogy milyen érzelmi igényeid vannak, amiket persze adsz is-kapsz is. Egy pár jó előadást itt nézhetsz meg: https://www.youtube.com/watch?v=LLn2rvdgA7c&t=319s
2019. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak most rettentően érzem magam..

Az a baj, hogy igazából barátaim sincsenek, se család, teljesen egyedül vagyok, és őszintén élni sincs kedvem.. :(

2019. márc. 23. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!