Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok ti is féltékenykedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti is féltékenykedtek ha van egy barátnőtők és áthívja magához a legjobb fiú barátját?

Figyelt kérdés
Van egy vagyis volt egy kapcsolatom nem rég szakítottunk. Az egész szakítás a féltékenység miatt volt. De nem ,nem én féltékenykedtem hanem a volt barátom! Féltékeny lett a legjobb barátomra aki már szinte családtag 9 éve a legjobb haverom. Nagyon sokszor átjött játszani beszélgetni. És ez a barátomnak nem tetszett és azt mondta, hogy legyen vége mert ő ezt így nem csinálja. Ezt úgy mondta el, hogy be se lépett az ajtón és elmondta kivette a kezemől a kilincset és becsukta maga után az ajtót! Próbáltam megbeszélni és normálisan elmondani megbeszélni mindent de meg sem akart hallgatni. És mostmár új barátnője is van! Szeretnélek titeket srácok megkérdezni, hogy ti is féltékenyek lennétek az ő helyében és jogos volt a kiakadása és a szakításí indoka?

2019. márc. 24. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
A barátnőmnek nem lehetnek fiú barátai.
2019. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
én örülnék, ha a párom végre nem rajtam lógna 0-24-ben :D
2019. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nőként válaszolok az exemnej is volt legjobb lány barátja 5 éve és tudod engem megcsalt vele. Akit megcsalnak így az soha többet nem fog bízni az ilyen barátságokban tartson az akárhány éve. Egyébként meg az hogy már egyből másik barátnője van csak magát süllyeszti a szemembe hogy ennyire szeretett és volt féltékeny hogy egyből tud mással lenni.
2019. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából. 2× csalt meg. És ő volt féltékeny. nem tudom. Nekem az az alapelvem , hogyha szeretek valakit nem lépek félre. Kedves útolsó nagyon sajnálom remelem azóta van egy párod vagy ha nincs akkor fel a fejjel. Ès igen.. szerintem neki ez a 15 hónap semmise volt neki úgy lehetett ez az egèsz, hogy ide vagy oda az a 15 hónap. Tudta, hogy talál magának barátnőt. Engem pedig totál lealázott a kinézetem miatt. Napi 3 tonna smink volt az srcomon, hogy elfedjem a szeplőimet beakartam festeni a hajam vörösre mert elhitette velem , hogy barna szem barna haj szeplőkkel ide vagy oda de undotitó. És itt en voltam a hibás mert nem dobtam ki, hanem hagytam magqm elnyomni😩 egyepkent első válaszoló miért nem lehetnek fiú barátai? Kettes:😂😁😁
2019. márc. 24. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyépkènt a lány teherbe esett tőle. Nem tudom, higy sirjak vagy nevessek
2019. márc. 24. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy többet meséltél róla szerintem örülj neki hogy megszabadultál tőle a szeplőket meg nem kell eltakarni nagyon sokan szeretik és divat is. Van aki tetováltat magára.
2019. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"És most már új barátnője is van!"

Téged meg még mindig az exed érdekel, valamilyen szinten nevetséges.

Viszont a kérdésre válaszolva, nem, nem lennék féltékeny, ha barátnőm lenne, vagyis egy hangyányit igen amolyan egészséges szinten, ha lehet így mondani. Ha meg akarna csalni, azt megtenné úgy is, hogy nem hívja fel direktben a srácot, s mellesleg egy nőnek miért ne lehetnének férfi barátai...

2019. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2019. márc. 25. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!