Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért teszik tönkre a barátnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszik tönkre a barátnők a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Féltékenység?

Jó móka?

vagy csak nem bírják elviselni ha a barátnőjük boldog?


A miénk most ment tönkre, barátnők miatt, teletömték a barátnőm fejét, és így vége lett.


Mindegyiknek van párkapcsolata, ilyen-olyan, de a miénk volt a legrégebbi és a legnormálisabb


2019. márc. 26. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ó nekem is volt olyan "barátnőm" aki amint összejöttem valakivel rögvest mindent felhozott hogy mért nem kéne a sráccal lennem. Hagytam is a fenébe a bnőmet. Az ilyennek az a baja hogy fölé helyezik magukat azoknak a nőknek akiknek nincs barátjuk meg gyerekük. Azt hiszik a kis butusok hogy most többek ettől. Ilyenekkel már rég nem barátkozok
2019. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs és sajnállak, de akinek a barátnője szava dönti el, hogy kell- e neki a párja, az egy butaliba.

Vagy esetleg,- de tényleg csak talán,- volt valami, amit ők kívülállóként máshogy láttak, mint te, és azért tömték a fejét. Konkrétat mondott a barátnőd, hogy mi miatt szakítsatok?

Mellesleg nem minden barátnő ilyen, én mindig hozzáteszem a tanácsaimhoz, hogy neked kell végiggondolnod, és csak akkor adok tanácsot, ha tényleg komoly dolog.

2019. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
féltékenység, irigység
2019. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Két legjobb barátnőmnek senkije sincsen évek óta, soha nem próbálták fúrni a kapcsolatunkat. Viszont volt egy lány, aki igen, vele teljesen megszüntettem a "barátságot". Rá akart venni, hogy csaljam meg a barátomat, többek között. Vannak ilyen gusztustalan némberek.
2019. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiét? Nekem egyetlen barátnőm se tette tönkre egyetlen kapcsolatomat sem. Nem hagyom magam bárki által befolyásolni, bár ők meg se próbálták a 10-15 év alatt, amióta barátok vagyunk. Ha aggágyaik vannak elmondják, de a döntés csakis az enyém. Ha olyan nőt választasz, akinek nincs saját személyisége és ki lehet mosni az agyát, akkor ne csodálkozz.
2019. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az okot nem tudom.


De én is ismertem olyan nőt, aki éveken át szekálta a barátnőket, bármilyen férfi is tűnt fel mellettük. Persze nem direktben, inkább ilyen sejtelmes célozgatásokkal, meg gonosz odaszúrásokkal.



Tavaly belefutottam a FB-on, egy igazi 160 kilós pasassal él együtt... hiába no, beütött a pánik, hogy egyedül marad.



(a barátnők meg megérdemlik, akik ezért dobták a férfit)

2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátnőknek az esetek 99%-ában tök igaza van. Eleve csak akkor fognak a szakítás mellett érvelni, ha a barátnőd már alapból sokat panaszkodik. Csak úgy a derült égből senki nem fogja azt mondani, hogy "figyu szerintem szakíts vele". Ahogy akkor se fogják ha a barátnőd állandóan dícsér hogy milyen jó a kapcsolat.

Nem teletömték a barátnőd fejét, hanem egy kis józan észt raktak bele. Nyilván a barátnőd jó párszor elsírta már nekik, hogy mennyire hulladék a kapcsolat. Most erre mit mondjon a barátnő? Hogy nem baj, legyen csak továbbra is boldogtalan?

2019. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D “csak” teletömték a fejét? Az én egykori legjobb barátnőm lefeküdt az exemmel akivel évek óta voltam majd össze is jött vele ahogy szakítottunk...
2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-nál a pont.
2019. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyen manipulatív emberek, akik rátekerednek egy gyenge jellemre és izolálni próbálják.

De legtöbb esetben arról van szó, hogy a problémát nem veled beszélik meg.

2019. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!