Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok említeni oldal közismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok említeni oldal közismert és egyértelmű Sugar Daddy - Sugar Baby kapcsolatokat, amilyen Vajna Papa és Timike kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Akár itthonról, akár külföldről.

2019. márc. 4. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az USA elnöke és becses neje, Melania.
2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A megboldogult Hugh Hefner házasságai.
2019. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Hugh Hefner és a Playboy nyugszik, akik vele is éltek a villában. Anna Nicole Smith férje is vagy 60 évvel idősebb volt.

Amúgy nem mindig csak a pénz az egyetlen motiváció, nekem is volt 19 évvel idősebb pasim és imádtam, olyan jó fej volt, intelligens, művelt stb . Persze nyilván a vastag buxa sokakat megszépít. Emelett sok lánynak nem volt megfelelő apa képe, az én apám is egy agresszív, ingerlékeny, utálatos férfi szóval jól esett, hogy mellettem volt egy idősebb de nyugodt, kedves és békés férfi, aki nem pofonnal, üvöltözéssel vagy a közeli dolgok szétverésével kezelte a problémákat, aki szeretett és nem csak egy penznyelonek tartott.

2019. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bernie Ecclestone egykori Forma 1-mágnás, és feleségei.
2019. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, utolsó, milyen igazad van! Ha már Forma-1, akkor még ide sorolandó Flavio Briatore és Elisabetta Gregoraci (bár ők már elváltak két éve).
2019. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as sajnos magamra ismerek benned, velem is ez volt :((
2019. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!