Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 hónap után is szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után is szeretem hiába lett vége miért ennyire erős ez?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakított a lány én voltam az első párja 39 évesen... Mégis olyan érzést adott nekem ami nem múlik sőt egyre erősebb mégis. Nem akarok mást mert őt is majd 20 évig vártam. Mindenkivel volt baj de vele semmi. Csak a szülei akik már bőven 70 felett vannak. Testvére szokta írni hogy szinte heti szinten kérdez felőlem. Persze magamról nem mondok semmit de pl vasárnap látott valahol autóval és rögtön kérdezett felőlem. Annyira boldogtalan lett az életem. A keressek mást vagy engedjem el nem megy. Általában nálam 1 2 hónapig rossz de nem 6 hónapig. Természetesen 2x próbáltam beszélni vele de az anno nem vezetett eredményre. Ami a lényeg hogy az autós kamerán vissza néztem és láttam én is őt. Teljesen le fogyott amilyen kihúzott vállakkal és egyenesen járt most mint aki össze lenne törve, alig ismertem fel. Mint egy nyugdíjjas nő lett volna. Tudom hogy ő is padlón van. Nem fogok mást keresni ez már most biztos és nem is vágyom más nőre már. Ráadásul ő is szeretett volna gyereket mint én is. A kapcsolat egyébként a szülei kivételével tényleg olyan volt mint amit az ember mesébe olvas az az igazi tökéletes. Kedvesség oda vissza hűség is figyelmesség. Járt pszichológushoz mert a szülei elküldték de azt is abba hagyta mert semmit nem ért... Vajon miért? Azt már most tudom ha vele nem lehetek akkor inkább egyedül maradok. 6 barátnő után ő tényleg az akit érzek hogy nekem hozta a sors. Tudom lehet sokan hülyének néznek,de férfiként nyilván nekem is vannak érzelmeim vágyaim. Nekem ő az igazi ebben teljesen biztos vagyok a mai napig. Az első találkozáskor éreztem. És hiába csak 1.5 év volt akkor is mind a mai napig stabilan érzem. Főként női olvasók véleményét várnám.
2019. márc. 28. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, milyen akadályt képezett a családja, ami miatt érdemes volt szakítani és nem lehetett megoldani? Ő nem akart volna szerinted leválni róluk vagy te nem akartál volna gondoskodni róluk?
2019. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy az elején ha a szülő segít azzal nincs baj, a baj ott kezdődött hogy a szülőknek pl nem tetszett hogy sportcipobe járok farmerba pólóban. Ez volt az első és hát egyre jobban azt láttam hogy az apjának (a fő gondom nekem ő) kellett volna elmondani a terveimet a lányával kapcsolatban.... De ha el mondom akkor hogy leptem volna meg a 2. évfordulón a jegygyűrűvel? És ugye őt minden nap az apja folyton bántotta miattam hogy ő jobbat érdemel stb...
2019. márc. 28. 08:01
 3/8 Kustany ***** válasza:
100%

Szerintem: "tisztázó jellegű beszélgetés". Hívd el valahova, ahol csak ketten lesztek, de publikus hely és meg lehet vele beszélni.

Nincs vesztenivalód. Vagy így marad a kapcsolat, vagy jobb lehet.

Kell egy közös stratégia a helyzet kezelésére.

2019. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de a tesója is lassacskán adja be neki az infót. A szomorú az hogy lassan 41 lesz és így azért rossz hogy nem mer távolabb látni az apján.... Én sose tiltani akartam és ezt többször is jeleztem hogy kicsit a saját életét kellene előre venni legalábbis szerintem. Persze a szülő is fontos de mivel még nem beteg egyik se így nyilván nincs szükség állandó jelenlétére szerintem.
2019. márc. 28. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is üljetek le. Minek hozzá a tesója? Nincs meg a telefonszáma?

Ha őt akarod csak és még gyereket akartok, már így is necces, hogy belefér-e még. Szóval nincs időtök filozofálgatni. Mondd el, hogy hiányzik, de csak akkor tudod vele elképzelni az életetek, ha jobban leszakad a szüleiről, ha felnőtt lesz ebben a kapcsolatban. Viszont neked is el kell fogadni, hogy mindenkivel együtt jár a családja is, akiknek a hibáikról ő nem tehet, és ha te nem is, ő szeretheti őket és ezért bánthatja, ha te szidod.

2019. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szüleit sose szídom. Eszembe se jutott. Abban én is hasonlóan látom hogy le kellene jobban szakadni róluk. De én sose mondtam neki mint amit a szülei hogy válasszon... A család mint fogalom nyilván vele együtt jár. Az hogy milyen a szülő vélemény rólam az azért hagy hidegen mert nem velük élnék. De neki is ezt elmondtam hogy nem nekik kell megfelelni hanem egymásnak. És abszolút ezzel tehát egy férfi és nő között ilyen az az igazi kapcsolat. A tesójára azért van szükség mert egyrészt tőlem azt kérte hogy ne keressem... Persze mindig kérdez felőlem.. A másik pedig hogy a tesója jobban látja őt hogy éppen mikor milyen. Nagyon hullámzó a hangulata egyébként azt eddig nem említettem hogy egyrészt 1 km-re található a szülői háztól az ő háza a másik hogy minden hétvégét a szülőknél tölt. Sajnos ez akkor is így volt mikor együtt voltunk. Ezt is néha mondtam neki hogy ez nem biztos hogy igy jó hosszú távon. A. Válasz az volt hogy hátha kell segítség otthon....
2019. márc. 28. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát téged nem zavarnak a szülei, de azért szakítottatok, mert túlzottan befolyásolják a őt?

Írj neki egy levelet. Az nagyon romantikus és nem olyasmi, amire azonnal kell reagálnia.

2019. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szülei alapból nem zavarnak mivel a gond az hogy Befolyásolják őt. Persze ez az ő hibája is szerintem. Ráadásul amikor magamtól találtam ki valamit a lány házába az rögtön felül lett apai szempontból bírálva. Én úgy gondolom hogy azért két 40-es ember már csak tud önálló len8, én legalábbis biztos. Ez a döntésekben is megnyilvánul. Legalábbis nálam. A nagyobb baj az hogy fel kell nőni szerintem egy kapcsolatba.
2019. márc. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!