Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetném vissza őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza őt?

Figyelt kérdés

A múlt hét elején szakított velem barátnőm közel 4 év után mondván sokszor ignoráltam mikor beszélni szeretett volna.stb. .Azóta elég keményen végigrágtam a dolgokat és mások valamint a saját észrevételeim alapján elkezdtem új szemszögből nézni a dolgokat. Teljesen megváltoztam és úgy érzem most tértem a leghelyesebb útra. Nagyon bánt minden amit elrontottam a kapcsolatunkban ugyanakkor visszafele is játszottak dolgok.

Ő vasárnap még azt állította hogy van közös jövőnk viszont hétfőn már nem így gondolta..

Fél óra múlva találkozunk ha minden igaz, és szeretném a lehető legjobb benyomást kelteni hogy lássa..megváltoztam..

Tudom elég szétszórtan írom ki a kérdést de SOS szükségem lenne tanácsokra hogyan is tegyek hogy visszaszerezzem álmaim nőjét.. :')

A válaszokat előre is köszönöm szépen! 26/F



2019. márc. 28. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd el. Már más elvitte.
2019. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nagyon sokan mikor szakítanak velük, mert túl lazán kezelték a kapcsolatukat hirtelen nagyon nagy megbánást éreznek, belátják a hibáikat és ígérnek fűt-fát. Aztán mikor 1 hónap múlva egy nagyon elkényelmesedett este a párjuk fel akar hozni valamit, ugyanúgy elsöprik, mint előtte volt. Szóval ne csodálkozz, ha nem győzi meg a hirtelen fellángolás.
2019. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi volt vègül a találkozón?
2019. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!