Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legócskább mondat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legócskább mondat, szöveg amivel szakított veled valaki?

Figyelt kérdés
szakítás,kamuduma,menjélinnenel

2019. ápr. 1. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Miért kérded? Ötlet kéne arra, hogyan szakíts?
2019. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Több volt. De a legemlékezetesebb, mikor felhívott a pasim, hogy megbeszéljük a köv.talit és abeszélgetésbe valahogy belenyomta hogy én szakítani akarok. Először mondtam hogy dehogy. Másodszorra is. Mikor 3-adszorra szinte kijelentette hogy szakítani akarok, mondtam neki, hogy tudod mit, akkor szakítsunk! :)

Utána úgy eltünt , mint a kámfor.

( utólag összerakva, gondolom lett vmi másik csaja, engem meg le akart pattintani )

2019. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
'Nincs türelmem kivárni, mire lediplomázol'
2019. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Folyt. köv.csak azért nem izgatott a dolog, és mentem bele a szakítósdiba, mert kezdett kifulladni a kapcsolatunk, csak ugye még adni akartam egy kis esélyt, hátha :)
2019. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

feleségem mikor terhes volt kidobott mert nem vittem paradicsomot ő meg állandóan azt kívánta

vagy 2 óráig halál komolyan gondolta, hormonok meg ilyesmi :D

2019. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Nincs ideje egy kapcsolatra az iskola mellett. Ahogy értesültem, nem sokkal azután lett ideje kapcsolatra iskola mellett D:

32/f

2019. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
"Maradjunk csak barátok". Ezt kétszer is megkaptam 2 különböző pasitól, először eléggé xarul esett, másodjára már csak röhögtem rajta, annyira szánalmas duma :D.
2019. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt ilyen, mindig megéreztem ha valami nem volt jó és inkább csendben nem kerestem többé senkit.
2019. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem szakítás, de egy srác egyszer egyetem első évében nagyon rám tapadt, és először nem is érzékeltem nyomulást, de aztán elkezdett áradozni rólam és utána be akart ülni valahova kettesben óra után. Nekem meg hirtelen nem jutott eszembe más kifogás, minthogy haza kell mennem, mert spontán kiütött rajtam a macskaallergiam és még mutogattam is a teljesen elváltozatlan bőrre a karomon. Utána már nem kereste a társaságom, de nem is csodálom.
2019. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

"Messze laksz!"


50 km volt az a messze...

2019. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!