Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás gyerekkel! Nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás gyerekkel! Nehéz elviselnem ezt a helyzetet? Hol jól érzem magam hol megszakad a szívem. Reménykedtem benne, hogy idővel meg tudjuk oldani és kibékülünk. Szeretnék vele lenni, szerelmes vagyok még, azt hiszem. Tanácsokat kérhetnék?

Figyelt kérdés

6 év és egy fél éves gyerek. Sokat veszekedtünk, mikor megszületett a lányunk, szülés utáni depresszióm volt,ami csak rontott a helyzeten,dühkitöréseim is voltak.Márciussal jött a jó idő és kezdtem volna kilábalni ebből,csak a viták durvultak.Párom nem sokat volt otthon,az eslő 2 hónapban sokat segített,utána megszorultunk anyagilag emiatt alig volt otthon és persze a pénztelenség még több vitát szült.1 hónapja,hogy közölte mást szeret,míg én próbáltam talpra állni a depresszióból,kifáradtam lelkileg testileg 3 héten át egy másik nőnél volt,akivel azóta is együtt van.A nő az anyja lehetne, van pénze nem is kevés,tehát gondja nincsen már.Elköltöztem tőle a lányunkkal,nem igazan keresi,a boldogságát pimaszul az orrom alá dörgöli,a nő szándékosan idegesít (megkértem a párom hogy egy darabig a nő nélkül jöjjön a lányt látogatni, és emiatt 3 hete nem látta a lányát mert a nő nélkül nem hajlandó jönni,erre a nő nem tudom ki küldte neki egy képet a lányomról feltett a párom oldalára azzal a szöveggel hogy így legalább láthatod a kislányod) a párom ezt nem törölte sőt mikor számon kértem még a nőt védte. Nem tudom mi tévő legyek, időt nem tudok adni a kislány miatt tartjuk a kapcsolatot, ha normálisan beszélgetünk és teljesen nyugodt vagyok,mintha ráérezne és valamit mindig tesz annak érdekében, hogy megint vita legyen. Hogyan tudnám megértetni vele, hogy én meg mindig szarul érzem magam a szakítás miatt és kicsit legyen megértőbb és ne "rúgjon" belém?


Köszönöm,hogy végigolvasta/d, a tanácsokat pedig előre is köszönöm.



2019. ápr. 21. 14:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves 10. válaszoló!

Köszönöm, hogy írtál. Tudom,hogy ő nem tudott voln kirángatni belőle egyedül, de amíg besegített nekem a kicsinél sokkal könnyebb napom volt, volt hogy azokon a napokon nem is sírtam vág csak keveset. Amióta külön jöttünk pár nap alatt mintha teljesen elmúlt volna ennek már 1 hónapja. Anyuékat mióta megszokta azóta kicsit könyebb, csak ann-it szerettem volna, hogy csak egy kicsi terhet vegyen le a vállamról vagy csak egyszer alhassak egy kicsit többet mint minden másik napon. Nem csak őt tartom hibásnak, de amikor már teljesen kimerültem és éjjel hívtam sírva, hogy ha tud jöjjön haza mert nagyon elfáradtam és nem a gyerekére gondolt hanem inkább a nőnél aludt. Kevesebb vita lett volna, ha a félrelépés helyett besegít és pihenhetek. Én sajnáltam őt nagyon hogy ilyen sokat dolgozik éjjel és még nappal sem alszik, de utóbb kiderült azért nem pihent délelőtt mert aludt éjszaka és nem dolgozott.


Nagyon szépen köszönöm hogy írtál 😊

2019. ápr. 22. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!