Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam egy szerelmes...

Megtaláltam egy szerelmes levelet, amit a férjem írt még sok évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Nagyon szerette azt a lányt. Odaadtam neki, hogy tegyen vele, amit akar... ő pedig diszkréten eltette, nem dobta ki. Nektek rosszul esne?
2018. jan. 30. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy?


Nekem meg az exem az egyik ajándék-könyvbe írt féloldalas szerelmi vallomást - most dobjam ki a könyvet, mert ilyen hülye volt?!


Leszarom, ő már a múlt.

2018. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve féltékeny típus vagyok, tehát biztos rosszul esne, de csak egy emlék. Én is ha összefutok az utcán az első szerelmemmel (nem volt semmi köztünk) jó érzéssel tölt el, szép emlékek jutnak az eszembe, de ennyi!
2018. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne rosszul, a múltja része, nem tudom minek kéne ezen rosszul esnie.
2018. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Na meg a fiatalsága jut az ember eszébe az ilyen dolgokról. Még nem volt család, felelősség stb.

2018. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rosszul esne. Sírnák is. Megkeresném és elégetném a levelet.
2018. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

eltette, emlék - neked is egy emlék legyen

én is eltettem a régi emlékeket, attól még nem a múltban élek, de az is életem része, sorsom alakítója...

ne legyél féltékeny a múltjára, mert jelenben élünk, az számít, most milyen?

2018. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem mindegy mennyire sok éve volt meg hogy hány évesek vsgytok. Én 25 vagyok a férjem 24 ha most ilyen szituációba keverednék vele nekem is bizony rosszul esne. De ha már 40 körüliek lennénk a levelet pedig mondjuk 16 évesen írta volna akkor nem zavarna.
2018. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem derul ki hogy mar veled volt es ugy irta vagy meg elotted volt egy nagy szerelme?

Ha elotted volt, akkor elfelejtenem, biztos te is orzol vmit.

Ha mar veled volt akkor jo kerdes .....biztos nagyon rosszul esne.

2018. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak őrizgetős fajták, jelenhetett neki a lány meghatározó, komoly élményt... Semmi problémát nem látok a levél eltevésében.
2018. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
15 évig volt a felesége, más nő nem volt az életében. Van közös gyerek, tartják is a kapcsolatot.Így is ez a véleményetek, hogy lényegtelen, hogy ahelyett, hogy kidobta volna, szépen elrakta? Volt vele egy adag másik papír, amit viszont kidobott.
2018. jan. 30. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!