Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23 évesen két gyerekkel egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen két gyerekkel egyedül?

Figyelt kérdés
Párommal a 2. terhesség alatt igen csak meg romlott a kapcsolatunk, nem is hiszem hogy, már változni fog bármi is. Még együtt élünk de már elég közel állunk a külön költözéshez. És néha csak úgy eszembe jut hogy, 23 évesen két gyerekkel valószínűleg nem nagyon kellenék senkinek.( A félre értések elkerülése érdekében, nem anyagi okokból kérdezem, mert az még válás után is jó lesz.) Inkább csak az hogy imádom a gyerekeimet semmiért nem adnám őket, csak gondolom normális kapcsolatra az esélyem 0. És így 23 évesen az kicsit komoly szerintem..

2019. máj. 2. 16:30
1 2 3 4
 1/34 Bence_ ***** válasza:
81%

Ugyan a nemed nem derül ki lényegtelen is.

Simán találsz partnert!

2019. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
De van esélyed, csak nehezebb lesz
2019. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, nő vagyok.

#2 Adjon neked segélyként az ég egy kis eszet, eszetlen 🤦‍♀️

2019. máj. 2. 16:40
 4/34 anonim ***** válasza:
24%
Igen, sajnos elcseszted vegleg az eleted. Elofordul massal is.
2019. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen jelentősen kevesebb esélyed van mintha nem lenne gyereked. A fiatal gyerekes anyákat kerülik általában a pasik, mivel senki se akarja más gyerekét nevelni. Biztos találni fogsz valakit, ha jól nézel ki dugópajtid biztos lesz, ha meg tartós kapcsolatot akarsz, akkor meg szerintem valami papucs fiúcskát fogsz max találni, aki esetlen és elnevelgetni más gyerekét is. De ez csak az én véleményem.
2019. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Neked véged. Normális pasi nem akarja felnevelni más purgyéját, csak valami kettyós!
2019. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igazából itt nem a nevelésen van a hangsúly, mivel nekem aztán nem kell hogy a te gyereked meg a sok bamba szöveg. Inkább csak hogy valakivel néha elszórakozni, vagy egy kis pici "szerelmes vagyok" érzés mert az olyan cuki. ☺️ Külsömmel nincs baj, ugyan olyan vagyok mint szülés előtt. Vékony, szőke, kék szemű. Inkább csak a bizonytalanság ami nem tetszik.. Ez a na hogyan tovább..
2019. máj. 2. 17:01
 8/34 anonim ***** válasza:
34%

"23 évesen két gyerekkel egyedül?"


igen

2019. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés már meg lett válaszolva. Többen is írták, hogy normális férfi nem fogja más gyerekét nevelni. Ahogy látom komoly párkapcsolatot akarsz, így valószínűleg együttalvás és együttélés követne és ha nem is neveli a pasi a gyereket, attól még ott vannak és Te ugyan úgy foglalkozol velük, meg az normális lenne, hogy a férfi nem foglalkozik a gyerekkel és rá se néz? Szerintem nem. 2 gyerekkel nehéz lesz, de próbálkozni kell. Ha meg nincs baj a külsőddel és romantika kell irány a Tinder és lesz dugopajtid, de stabil kapcsolatod ahogy már mondtam és ahogy más is írta max olyan lesz aki kettyós, vagy steril, papucs ember.
2019. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát előbb - utóbb biztos szeretnék komoly kapcsolatot is, de egyenlőre bőven elegem volt a pasikból komoly kapcsolat terén. Inkább csak úgy általánosan kérdeztem, hogy számítsak arra hogy macskás néni leszek vagy lehet is majd valaki.
2019. máj. 2. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!