Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mesélnétek egyedülálló szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Mesélnétek egyedülálló szülők mi módon letettek egyedülállók, és hogy tudtátok megoldani egyedül maradva a 1 vagy több gyerekkel, anyagilag talpra tudtatok állni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Ferjem megcsalt, lebukott, kidobtam, beadtam a válást. A barátnője nagyon férjhez akart menni, nekem nem volt sürgős a válás, úgyhogy akkora gyerektartásban egyeztünk meg, amekkora szerintem tisztességes. 😈

A lakás az esküvő előtt is az enyém volt, nem járt neki semmi belőle. Értelemszerűen mi maradtunk ott a két gyerekkel.

Pár hónap alatt találtam jobban fizető munkahelyet. A gyerekvigyazásban anyám segített, ő már nyugdíjas.

Most (Pár éve) újra férjnél vagyok. 😊 Jelenleg: két fizetés, 3 gyerek után az adókedvezmény, családi, és 2 gyerek után 80 ezer gyerektartás az össz bevétel. Nem panaszkodhatok. 😉

2018. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Az élet téged igazolt mert kitartó voltál,gratulálok neked.
2018. jún. 24. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Inkább úgy mondanám, hogy céltudatos és előrelátó. Senki se úgy alapit családot, hogy úgy is elválunk. De benne van a pakliban, nem szabad arra hagyatkozni anyagilag, hogy mindig ott a másik. Gyereket is úgy vállaltam, hogy egyedül is el tudom tartani, gyerektartás nélkül is. Jó, persze úgy választottam apát is, hogy tudom róla: nem hagyja magára a gyerekeit válás után se, és nem közmunkán tengődik egy évtizede. (Pedig sokan elkövetik ezt a hibát...)

Akár a hármat is eltartom egyedül. Nem szorulok rá anyagilag senkire. Nem fogok azért benne rekedni egy rossz házasságban, mert nem tudok hova menni.

2018. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjuk már! Az első válaszoló azt írta le, hogy NEKI mennyire bejött az élet (új kan, ex lehúzása gyerektartással, adókedvezmény, stb.), de szerencsétlen gyerekekről egy szót sem írt, akiket mostohaapuka nevel, akiknek fèltestvére(i) van(nak), stb...
2018. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

4-es

azért nem ír mert nem az volt kérdés. Világos, nem?

2018. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

A párom megcsalt, elköltözött, két gyerekkel maradtam albérletben, gyeden. Kerestem olyan munkahelyet, ami viszonylag gyerekbarát, majd egy év múlva lakást vettem.

Azóta újra férjhezmentem.

Igaz nem volt kérdés, de a gyerekeket természetesen megviselte, igyekszem boldognak nevelni őket.

2018. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon nehéz lehetett az az időszak,de nagyon jó ilyet us hallani hogy nennyire kitartó tud lenni egy anyuka.
2018. jún. 25. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Megcsalt, kidobtam.Lelkileg nehezebb volt talpra állni,én szerettem őt.A gyermekünket is megviselte.Volt lánykori lakasom, visszaköltöztünk.A fizetésem elég kettőnknek.Egészség legyen még.A válás nagyon megviselt, táppenzen voltam, testi bajok, akkor nehéz volt, a szüleimre számíthattam-számíthatok.Nincs új kapcsolatom, a bizalom még nem megy.
2018. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos akkor nagyon nehéz volt,de hidd el a sorstól kaptál lehetőséget arra hogy boldog lehess majd valakivel,de legalábbis nyugalomba,békességbe neveld a gyermeked.
2018. jún. 26. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy!
2018. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!