Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hol ismerkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, hogy ne botoljak folyton olyan srácokba, akik ridegek, és nem tudják kimutatni igazán a szeretetüket?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, hogy biztos azért találok mindig ilyen embereket, mert ez vonz, de pont ez az, hogy egyáltalán nem vonz, és nagyon jól esik, amikor a másik küld egy kedves üzenetet, vagy egy szívecskét, tesz értem valamilyen gesztust, pl. segít dolgokban, vagy csak együtt érez velem és meghallgat.

És eddig mindig hiányoltam ezt mindenkiből, hogy valahogyan nagyon más volt a szeretetnyelvünk meg az igényeink.


Mit ronthatok el vajon?

A legelején ez nem jön le annyira sajnos, hogy valaki ilyen vagy nem.


2019. máj. 3. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

"Először arra gondoltam, hogy biztos azért találok mindig ilyen embereket, mert ez vonz, de pont ez az, hogy egyáltalán nem vonz"


Először gondoltad jól. Az más kérdés, hogy ami tényleg ösztönösen vonz, az nem teljesen olyan, mint amit a fejedben elképzeltél.


Amúgy bárhol. Ezen az oldalon is sokan pont azért sírnak, mert tele van túl nyálas és tapadós srácokkal.

2019. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Hol találok olyan lányt, aki nem él vissza azzal, ha kimutatom feléje a szeretetemet?
2019. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Ezt meg hogy érted?
2019. máj. 3. 11:31
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szinte minden lány túl beképzelt, elbizakodott, követelőző, lusta, önző és kihasználós lesz, ha tudja, hogy szeretik és odavannak érte. Mindig akkor voltam sikeresebb a lányoknál, ha nem mutattam ki a szeretetemet, vagy csak ritkán, pedig én nem így szeretnék párkapcsolatban lenni...
2019. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Én most pont emiatt szakítottam, mert nem éreztem igazán a srácon... Nekem éppen az, hogy nem jön be a jegesség.
2019. máj. 3. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem jön be a jegesség? Mégis vele jöttél össze és nem azok közül valakivel, akik próbálkoznak nálad és másmilyenek.
2019. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok nőnél érzem hogy önbizalomhiány van. Az neki hiteltelen, ha egy férfi odavan érte. Ha jeges, és a nő kivívja a figyelmet, akkor úgymond megdolgozott érte, és azt érzi a nő, hogy okot adott rá hogy figyelmet kapjon.


A másik ilyen, hogy ha nő folyamatos elfogadást kap, azt nagyon meg tudja unni. Sok férfi érezheti úgy, hogy a nőnek folyamatos szeretet kell, ami egy darabig igaz is. Viszont ezt veheti a nő lojalitásnak is. Ilyenkor válhat a férfi szeretete taszítóvá, és sok esetben a nőnek jobb ha ez kicsit hullámzik, és érez néha kisebb közönyt, elutasítást, mert azt őszintébbnek veszi.


Sok esetben láttam ezt, de ez nyilván nem lehet általános.

2019. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A legelején nem volt az. Egyébként pedig nem próbálkozik most nálam senki.
2019. máj. 3. 11:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni, ez olyan "egyoldalúnak" tűnő kapcsolat vagy ismerkedés. Az ilyen embereket én automatikusan hanyagolom és nem erőltetem velük a dolgot mert nincs értelme. Ha nincs meg a közös érzelmi intelligencia, közös nyelv akkor kár erőltetni.

Hány éves vagy és merre laksz? :)

Egyébként akárhol ismerkedhetsz...facebook,tinder,badoo,gyik, való élet és még sorolhatnám.

Egyébként az hogy ilyen emberekbe buktál, az nem jelenti az egész világot. :) 21/F

2019. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Peter_mota ***** válasza:
Érdekes tény , pszíhológia kimutatta hogy most egy kissé hétköznapiasan írva , a visszahúzódó és antiszoc emberek azok akik nagyon nagy intenzitással tudnak szeretni másokat
2019. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!