Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várom hogy keressen, de tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várom hogy keressen, de tudom nem fog és nem is lenne értelme. Hogyan köthetném le magam? Ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán viselkedett a fiú, nemrég lett vége, több napja nem beszélünk. Társkeresőkre regisztrált, más lányokkal beszélgetett mielőtt komolyra fordulhattak volna a dolgok, megtudtam hogy más is bejött neki, nem sokszor ért rá találkozni, sosem éreztette hogy elég lennék neki, szerintem nem is komolyan tervezte velem. Tudom nem lenne értelme visszafogadni, viszont nagyon hiányzik, kevés embert szerettem így. Mit tehetnék hogy elfelejtsem? Mennyi időt adjak magamnak hogy elfelejtsem? Próbáljak mással ismerkedni?

2018. okt. 28. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt kéne tenned pontosan!
2018. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyjából hasonló a szitu,csak engem totál felültetett, letiltott,majd visszament az exéhez,aki öngyilkos akart lenni,hogy csak vele akar lenni, én nem vagyok olyan, mint ő :D


Szerintem próbáld tényleg leszarni, nem gondolni rá. Hidd el,hogy ennél csak jobban vannak, nem mi vesztettünk ezzel. Olvass könyvet,keress egy jó sorozatot, mozdulj ki a barátaiddal, én így csinálom, és nekem egyáltalán nem hiányzik, nem is akarom, hogy keressen. Értékrended legyen, mert akkor te is rájösz, hogy az ilyen s.fejek egy gondolatot nem érnek! :)

2018. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha annyira szereted miért nem keresed meg?Sosem tudhatod,hogy mennyire gondolta komolyan veled,ha nem is hagytátok komolyra fordulni a dolgot.
2018. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Bármivel foglalkozz, csak ne ezzel a fiúval. Aztán kiábrándulsz belőle. Ezt kívánom!
2018. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
"Elég csúnyán viselkedett a fiú, nemrég lett vége, több napja nem beszélünk. Társkeresőkre regisztrált, más lányokkal beszélgetett mielőtt komolyra fordulhattak volna" - Ez minden,csak nem komoly a srác részéről..
2018. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem gondolta komolyan,szóval nem kár èrte.Minèl többet lógsz másokkal,annàl kevesebbet fogsz gondolni rá-mèg ha fáj is belül.Azok a sebek halványulni fognak,ha hagyod.
2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39%

Eleg csúnyán viselkedett...a fiú.."-ketton áll a vásár..


Te mit tettel h csunyán viselkedett?


Neked most fáj, majdnem hogy beleszerettél ill erre indult el a dolog..


Leszarni nem tudod, elfelejteni sem igy..tullepni akkor lehet, ha..mar lebomlottak a hormonok, erzrlmek- amiket gerjesztett.


Attol hogy mondják, felejtsd el, attol meg az nem olyan könnyű.

Igy nem tudod.


Sok a ..lehetőség..keveset tudunk..


Lehet eretlen kamasz..lehet vki aki etijátlan..eretlen..nincs minimalis felelosegerzete masok irant, nem jutott el a- racionilas elvont - gondolkodasig, amibe a felelosseg is brmenne van..a masok irant..a sajat cselekedetekert ..

Ki ez a pasi, azt csak te tudod..


Elemezd a helyzetet es a személyiségét..

Talan rajossz a megoldasra..

Csak ' ugy' nem fog kimenniba fejedből, mar benne van..

2018. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,kèt emberes a dolog,csak akinek egy nő nem elèg,annak semmi joga csúnyán viselkedni.Ahelyett belenèzhetne a tükörbe.A Kèrdezőnek meg csak azt tudom javasolni,hogy egy mondatra sem mèltassa,mert nem èrdemli meg.
2018. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!