Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie szakítás után, hogy újra találkozzunk?

Figyelt kérdés

Békésen váltunk el, egyszerűen nem illettünk össze. Viszont közös hobbink összeköt továbbra is, ami a salsa. Ő már volt egyedül a szakítás óta. Viszont a nagy buliba mindig megyek és volt szó korábban hogy itt majd úgyis találkozunk. Egy hónap telt el azóta semmit nem beszéltünk. Vegyes érzelmek fűznek most ehhez a salsa bulihoz, mert az is benne van a pakliban, hogy ő nem jön el mégse. Vagy ha eljön akkor sem tudom mire számítsak a részéről, én szívesen dumálnék vele, de közbe meg nem tudom mit indítana el bennem az hogy látom másokkal táncolni. Mert nyilván az évek alatt megvoltak azok amiket mindig együtt táncoltunk és ezek után lehet azt mondaná hogy mással szeretné inkább. Magamról tudom, hogy nem pasizni megyek és nincs is senki a társaságban aki esélyes lenne.

Szóval szerintetek mit tegyek, mert kihagyni se szeretném, viszont a társaság kérdéseire sincs annyira szükségem hogy adott esetben kérdezzék hogy na hogy hogy nem együtt jöttünk stb.

Egy hónap elég lehet arra hogy normálisan kezeljük a helyzetet? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2019. máj. 4. 17:38
 1/2 anonim válasza:
37%
30 day No Contact Rule
2019. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tiril ***** válasza:
100%
Mi az exemmel egy városba járunk fősulira, összefutottunk már 3 héttel szakítás után is simán tudtuk kezelni, mostanában havi 1x össze szoktunk futni azt az 1 órácskát amíg utazunk elbeszélgetjük, kivel mi van stb. Ha sűrűbben találkoznánk vagy látnám akkor nem állnék le vele beszélgetni az biztos. Ez a havi 1x ez megfelelő viszont ha fél évig nem látom az se érdekelne.
2019. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!