Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » KOLLÉGANŐM igazán szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TorontoRalph kérdése:

KOLLÉGANŐM igazán szerelmes volt belém, sőt, de családapától nem akar első gyermeket, lesajnált hapsijához visszatalált, most "gyűlöl" és megtagad velem MINDEN kommunikációt. Normális ez így?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az egész szituáció nyakatekert, és nem normális. Egy kolléganő mit akar egy családapától? Egy családapa mit akar egy kolléganőtől? Ez így nem tiszta.
2019. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg leírni még egyszer, csak most magyarul.
2019. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd az egészet, nem éri meg, ha valaki ennyire nem tudja kivel, mit akar.
2019. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
89%

Szerintem normalis. Van egy olyan feltetele, amit nem fogsz tudni neki teljesiteni, igy ugy dontott, hogy marad a lesajnalt ipse. Mivel tisztaban van azzal, hogy mekkora gaz volt, amit csinalt, ezert minden kapcsolatot meg akar szakitani veled. Ez is termeszetes. Ahogy az is, ha osszejon a gyerek, ugy el fog valni, mint a sicc. Ne foglalkozz vele, banat egy no. Ja es te se vagy egy matyohimzes csaladapakent, banat egy ferfi.


43F

2019. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"De igazán sőt"?


Kamu.

2019. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy családapától nem akar első gyereket az normális, de legalábbis ez az ő elvárása és kizárólag csak rá tartozik.

Az hogy a lesajnált pasijához ment vissza már kevésbé érthető, mert ha az annyira jól működő kapcsolat lett volna, akkor most nem lenne miről beszélni.

A kommunikáció megszakítása is érthető, ezt lezárva maga mögött akarja tudni.


Ami itt nem annyira normális:

- mit akart egy családapától? (közbe még a volt pasijával is kavart?

- családapaként mit akartál tőle?

- mennyit raboltátok egymás idejét, mire eljutottatok oda, hogy első gyerek, azaz tisztiztátok, hogy ki mit vár el a kapcsolattól?

2019. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem vagyok matyóhímzés, nem jutottunk el odáig, hogy gyerek, csak ő, én simánkapuzásási pánikomban beleszerettem, fiatal bájos tünemény (volt). családapaként mit akartam? csak boldog lenni. tulajdonkép a "sőt" a kérdésem tömörségéhez kellett. sírt zokogott mikor szakított velem, hogy ennyire még soha se szeretett senkit, de nem maradhat velem. többes oka is van. pl, hogy anya szeretne már lenni, de nem olyan kispapával, akinek már szinte hatalmas rutinja van babázásban, és hogy! az anyja munkahelyét az "anyós" veszélyezteti...de végül is ez mind tökmindegy, kollégák vagyunk igen, nem egymás mellett dolgozunk és ritkán kell(ene) csak kommunikálnunk, de néha muszáj lenne, na akkor ő üzenget, hogy üzenjek vissza... ez normális e, mert családapaként igyekeznék elfeledni szegényt, de evvel a viselkedésével folyamat felzaklat, miért nem tud közömbös lenni, vagy annak láttatni magát?
2019. máj. 4. 12:47
 8/10 A kérdező kommentje:
menyit raboltuk egymás idejét? fél évet masszívan, szerettük egymást, fél évet előtte langyosabban. akkor még csak szédített, és majdnem féléve kommunikációs blokáddal,gáttal védi magát tőlem...
2019. máj. 4. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Kapuzárási pánik... milyen szép szavak arra, hogy egy szemét majom vagy.

Egyébként lejárt lemez lettél. Nem kellesz már neki, ezért nem kommunikál.

2019. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 acelsziv ***** válasza:
56%

"családapaként mit akartam? csak boldog lenni. "

Mert a családoddal nem voltál boldog te sz arfejű?

Gusztustalan vagy. Legalább a feleségednek mondd el miféle emberrel él együtt. Döntse el ő, akar e egy patkánnyal lenni.

2019. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!