Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert fordulnak ki a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fordulnak ki a nők a stresszes időszakban? . Mindig minden pillanatban nehéz azt mutatni, h erős férfiak vagyunk. Néha jól esik a támasz nekünk is.

Figyelt kérdés
2 kapcsolatom volt mind2x akkor hagytak el, amikor jött egy 2-3 hónapos nehéz időszak a munkám miatt. Mindig azt hallottam ilyenkor, h: “bocs de már nem tudtam azt adni...” - Hat bocs, h összejöttek a dolgok basz.ki” :) Nyilvan ilyenkor nem foglalkoztam velük annyit. Nem haritom a felelősséget bizonyos dolgokban, dee akkor is..

2019. máj. 4. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez általában sajnos így van, nekem is nem sokkal az előtt lett vége egy amolyan kapcsolat szerűségnek ami maga lett volna a megváltás számomra, mielőtt beköszöntött életem eddigi legrosszabb időszaka. Bár a két dolog egymástól független, de valahogy mindig egyszerre jön a rossz. Fél világ omlott össze körülettem akkor tájt és soha nem csinálhatom már vissza, de igazából mindegy is. A lényeg, hogy ilyenek miatt ne bánkódj. Juss túl rajta és légy stabil vagy ilyesmi.
2019. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Mindkét oldalban van igazság. Egyrészt ha valaki komoly kapcsolatot akar akkor igen is meg kell tanulnia ugyan úgy energiát fordítani a kapcsolatára akkor is, ha minden szr az életében. Én sem maradnék együtt olyannal, aki az addiginak töredékét sem teszi bele a kapcsolatba ha van egy rosszabb időszak az életében. És ha lesz egy több éves rossz időszaka? Fogadjam el, hogy évekig semmit nem tesz a kapcsolatba?

Ugyan akkor neked is igazad van abban, hogy ha a másik fél éppen nem tud csak 30%-ot belerakni a kapcsolatba, akkor belerakom én a 70%-ot. De ez azért hosszabb ideig nem működik. Sajnos tapasztalat, a férjem előtti 2 kapcsolatomban mindig nekem kellett belerakni sokkal többet, mert jajj szegény kicsike most stresszel a munkáján, vagy jajj most valaki csúnyán nézett rá és jajj de meg van zuhanva. Többet nem szeretnék ilyet.

De egyébként nem is látom értelmét azoknak a kapcsolatoknak, ahol nem a párod az egyetlen mentsvárad. Ha valami szr az életemben akkor pont, hogy a kapsolatomba rakok ezerszer több energiát és a párommal töltök több időt mert megnyugtat és mert vele meg tudom ezt beszélni, tud tanácsot adni és támogatni. Ha valaki nem így érez a párja iránt akkor nem sok értelme van vele együtt lennie. De olyan emberrel sincs értelme aki ahelyett, hogy megosztaná veled a problémát, megnyugodni jönne haza hozzád inkább magába folytja és görcsösen kapálózik a probléma megoldásán leszrva minden mást.

2019. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na igen, pontosan ahogy mondod. És akkor egyszerre jön minden probléma. Az elsonel munka+ édesapámat is elvesztettem, stb... Miből gondoljak, h ilyenkor jó az hogy ha meg le is lépnek!?:)
2019. máj. 4. 23:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes. Igazad van sok mindenben. De valahogy az sem jo, ha a problémáiddal traktalod a masikat. Mert akkor megint csak menekülőre fogja.. Valószínűleg, akkor meg azt mondja, h “ne haragudj de ez most valahogy nem volt olyan férfias..” De persze hibazhatunk. De akkor esélyt sem kell adni!? Az utolsó a stresszes időszakban nem segített semmit. Nem csinálta meg azt sem amit addig megszokott. Inkább csak penzt kert, és nyavajgott. Utána meg rá egy hétre már átköltözött egy másik férfihoz... :)) De amúgy igazad van. Értelek téged is
2019. máj. 4. 23:54
 5/15 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy kéz a kézben?


Nálam szintén ugyan ez volt, a munka teljesen tönkre tett és meghalt apa és teljesen egyedül voltam mindenben, nem számíthattam senkire.


Néha eszembe jutott, hogy mennyit segített volna, ha van velem valaki, de egyedül is kibírtam. Rájöttem ez idő alatt, hogy nem alapozhatok más segítségére egyedül kell erősnek lennem.

2019. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg tudjatok, h mi a legjobb meg. Hogy ott hagynak, amikor nehéz időszak van, aztán ezzel valahogy elindul egy lavina, és tényleg minden beszarik az ember körül. És ilyenkor ugye nem vagyunk elég erősek egy nő szemében. Mert hat egy férfi tele problémával, nem igazán imponáló. Az nem jut eszükbe, h esetleg maradnának és támaszt nyújtanának, akkor kis idő múlva vissza erősödnenk és lehet, h jobb lenne minden mint bármikor volt...
2019. máj. 5. 00:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként itt szerintem az a legnagyobb probléma, hogy egyik párod sem szeretett. Persze, rossz amikor a másik nem foglalkozik veled eleget, de azért 2-3 rossz hónap miatt nem fogok senkit kidobni akit szeretek. Most így belegondoltam, hogy a párommal mennyi szrt kibírtunk egymás mellett, mellette voltam amikor kirúgták egyetemről mert egy tárgyát az istennek se tudta megcsinálni, mellette voltam amikor napról napra élt mert éppen semmi nem jött neki össze és még rengeteg hasonló szituációban. Mindezt azért mert szerettem (bár ő a kapcsolatba mindig fektetett energiát). Szerintem ha valaki kidob 2-3 rosszabb hónap után akkor vagy tényleg nagyon elviselhetetlen vagy, vagy pedig egyszerűen csak semmilyen érzelem nem fűzi hozzád. Itt ez a legnagyobb baj, olyan csajokkal voltál együtt akik nem szerettek. Erre sokkal jobban kéne figyelned és nem összejönni akárkivel. Csak olyannal, aki tényleg kifejezi, hogy szerelmes.
2019. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugye 1 szakítást nem kell magyaráznom, h mivel jár. Legalább is nálam. Nem alvás, étvágytalanság, meg több stressz, stb... És akkor meg a család+ a munka. Amikor az élet minden területen elveszted a stabilitást. Vajon bele gondolnak, h mivel hagyjak magukra azt, akit eddig elvileg szerettek? Én magamból kiindulva, azonnal ott lennék és segítenek...
2019. máj. 5. 00:11
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Mert megtehetik.

Ha bárkit megkérdezel arról, hogy miket talál férfias tulajdonságoknak, akkor általában olyanokat fognak mondani, hogy határozottság, megbízhatóság, erős jellem. Sőt, jellemzően még a külső terén is az erősebb érzést keltő tulajdonságok nyernek, pl. magasság. Hiába megy a duma az elfogadásról és az egyenlőségről, nagyrészt ilyen témákban a férfiak ignorálva vannak. 2019 van, de továbbra is ugyanazok a dolgok számítanak társadalmilag férfiasnak, mint több 100 évvel ezelőtt. És ha ezek a tulajdonságok eltűnnek, akkor a legtöbb nő szemében a férfiasság varázsa is.

Plusz sokan szeretnek beleülni a jóba, ha pedig jön valami probléma, akkor dobbantanak.


Persze, vannak normális, megbízható, gondoskodó lányok is. Szerintem keress ilyet.

2019. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7-es igazad van. Azért nem vagyok elviselhetetlen, de tény, h azért én sem vagyok tökéletes. Főleg amikor stresszes vagyok. De apró figyelmességekkel azért kedveskedek akkor is. Az utolsó esetben a lány Állítása szerint én voltam a nagy szerelme. Mégis egyből át feküdt egy másik agyba. A szakításra rá 2 hónapra eszembe jutott egy számról. Elküldtem neki meg közölte velem, h ne írják mert szte nekem sem örulne ha lenne v.kim és az exem meg irogatna. Úgy hogy 3 évig volt velem előtte..
2019. máj. 5. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!