Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők miert lépnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert lépnek mindig könnyebben túl?

Figyelt kérdés
Miert van az, h egy szakítás után mindig a nőket sajnálják? Aztán általában ok kezdeményezik a szakítást, és sokkal hamarabb tulllepnek. Meg eleve könnyebb helyzetük van, mivel egyből udvarol nekik mindenki és csak ki kell választani, h kivel akar lenni. Tudom, h ez nem általánosítható. De az ismerosi körömben kb. mindig ez volt sok év után a nő kilépett, és rövid időn belül összejött v.kivel. Vagy már közben is volt v.ki és azért lépett ki
2019. máj. 7. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Tiltakozom, azon nők nevében is, akik nem lépnek könnyen túl egy kapcsolaton, és nem ugranak bele néhány hét/hónap után egy másikba a szakítást követően. Én minden kapcsolatom után elzárkóztam az ismerkedéstől jó ideig, akár évekig is, hogy teljesen túl legyek rajta, és az újba ne vigyek semmit a régiből.
2019. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert a nőkre szakítás után azon nyomban 10 kanos pasi ráír akik örömmel felajánlják, hogy a vállukon kisírhatja magát. Pár farkat meglovagol aztán egyből el is múlik a nagy bánat.
2019. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok kapcsolatfüggő, elvagyok egyedül is. volt exem, akinek mindig volt nője, egy poharat nem tudott elmosni, neki nem volt jó az alkalmi, neki fix nő kellett, akihez hozzábújhat, aki várja otthon. Nem elég a dugás. Nekem elég a dugás, tartalék volt mindig, sőt jobb is ha nem kell beszélgetni a pasival, néha megkönnyebbülés ha csak szex van. Az, hogy másnap már van valaki, az nem azt jelenti, hogy addig is volt, úgymond tartalék. Aha egy férfi jól néz ki, annak is van 3-4 nője dugásra vagy tartalék. Nekem is vannak pasik akik hajtanak rám, ennyi.
2019. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Az én exemnek, a nővérem exének és a barátnőmének is már megvolt az új nő, mire szakítottak. Tehát én meg ezt látom a környezetemben. Pont a pasikra jellemző, hogy elvannak a langyos fosban is, amíg nincs meg az új, biztos punci.
2019. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez is általánosítás.

2 évembe telt túl lenni valakin akivel sosem voltunk együtt és megcsak szerelmes sem voltam csak szimplán nagyon megfogott. És még a vég után is bennem volt a talán egyszer és akkor se tudtam elfelejteni amikor az eszemmel tudtam hogy sose lesz semmi.

Amúgy meg pont inkabb a nők azok (szinten általánosítas) akiknek érzelem is kell a szexhez. A férfiaknak inkább megy a szex érzelmek nélkül is.

2019. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Milyen biztos punci? Ha épp még rá vagy kattanva az exedre akkor pont, hogy egy farok kell vagy egy punci+popsi. Az meg jöhet 5 perc múlva is, nem?


Csinos nő vagyok, nem dagadt.

2019. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert társadalmilag a nők vannak beállítva a gyengébb és érzékenyebb félként, ezért általában őket jobban is sajnálják és segítik. Jó példa erre ez az oldal, ahol gyakorlatilag mindenben IS a férfiak a hibásak és mindenben IS a nők az áldozatok.
2019. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű valóban... Amikor nőként veled szakítanak mindig és több, mint 3 éve nincs senkid.
2019. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem könnyebb. Én inkább mindig azt gondoltam a férfiaknak könnyű vagy nem mutatják ki. Volt amikor gyorsan tovább léptem nem tagadom, de volt hogy két évbe telt. Pl most is több mint két év volt a továbblépés, közbe volt rövid kapcsolatom, de gyorsan megszakítottam, mert nem tudtam az előzőt elfelejteni. Végre most sikerült, mert megismertem mást, akibe beleszerettem. Kidobott, úgyhogy megint szenvedek. Ez van. Ha jön vki akibe megint beleszeret az ember akkor tud továbblépni rendesen. (26/L)
2019. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy buta általánosítás. Pontosan fordítva van, mi szenvedünk a férfiak miatt.

24l

2019. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!