Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Négy éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy éves kapcsolatomnak lett vége egy hónapja. Mit tegyek, hogy könnyebben túllendüljek rajta? 25

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra történt (nem is veszekedtünk előtte) és tudom, hogy nincs értelme harcolnom érte.


Egyik pillanatban úgy érzem, hogy a haladás útjára léptem, de a másikban hirtelen valahonnan eszembe jut és padlón vagyok. Mit csináljak, hogy végre túl tudjak lépni?


2018. szept. 13. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Sorold fel magadba a rossz tulajdonságait, és ahogy elbánt veled. Ez beszokott válni.


Amikor jönnek az emlékek a gondolataidba, vagy olyan helyen jársz ahol voltál vele. Tételesen sorold fel magadba ezeket. Én kívülről fújtam magamban a 2-es,6-os, 8 as pontot.. és ez mindig visszazökkentett a normál helyzetbe.

2018. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mik voltak ezek a pontok?
2018. szept. 13. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
És szerinted miért lett vége?
2018. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Túl sokat adott a szülei "véleményére" akik miután megtudták, hogy vállalkozó vagyok lelki-terrorral ellenem hangolták. Szerintük a "Tanulj jól, legyen egy diplomád, majd lesz egy jó állásod és 40 év múlva jó nyugdíjad" a követendő út.
2018. szept. 13. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
2 Mindenki magának állítja fel a pontocskáit, mert minden ember más és más.
2018. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt csináltam ma.

Pl így:

1.) Hazudott össze vissza

2.) Terrorba tartott


Stb

Nem sokkal erzem viszont jobban magamat.


F/21

2018. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam az derült ki, hogy a nőt csak a pénz teszi boldoggá.


Na nem mintha nekem sok lett volna, sőt totál átlagos keresetem volt, de neki a pénz a minden, minél több van neki attól boldogabb, és minél több van annál is többet akar.


eleinte a boldogságról áradozott a szeretetről...de amint beindult neki a kis egyéni üzlete...csak a pénz volt a lényeg. És ráadásul az egész családja ilyen.

Hányingerem lett tőle, elküldtem a francba.

2018. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elmúlik magától. Persze az is segít, ha még szakítás után is, új helyzetekben szembesülsz az ex görénységeivel. Nálam pl. itt maradt néhány cucca. Nem dobtam ki - nem vártam, hogy visszatér hozzám, nem is kívántam, csak nem szívesen hajít ki az ember olyat, ami nem szemét. Majd elviszi...

Aztán az ex egy netes közösségi felületen - teljesen semleges, nem magánjellegű téma kapcsán kialakuló vitában - támadott rám, aljasul a személyes problémáimat kiteregetve. Na, akkor repültek a cuccai a kukába.

2018. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huha,"megtudták,hogy vállalkozó vagyok"

Jobb is,hogy megszabadultál tőle,az ilyen családokat jobb elkerülni mert lenézik az embert,de azt se tudják,hogy egy jó vállalkozó többet keres egy diplomás irodába ücsörgnél.

Tényleg mondom jobb,hogy megszabadultál tőle:)

2018. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!