Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek volt, h visszajött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt, h visszajött az exetek miután elment egy másik miatt?

Figyelt kérdés
Úgy, h nektek nagyon hiányzott és rosszul voltatok miatta...
2019. máj. 8. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Altalaban a ferfiak mennek vissza, ha ribivel jott ossze.
2019. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak jött volna. De elhajtottam. Nincs szükségem ilyen alakra. Egyszer elég kiheverni a szakítást. Nem sokkal később teljesen le tudtam zárni. Össze is jöttem egy rendes pasival.
2019. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a nők?
2019. máj. 8. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok. Cseréld fel a nemeket.

Neked tényleg olyan nő kell, aki csak addig van veled, amíg nem jön újra egy jobb? Hányszor akarod átélni miatta, hogy elmegy, mert tálalt mást, te meg ott maradsz összetörve?

2019. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik férfiismerősömmel megesett már, a barátnője lelépett a szeretőjével, majd miután terhes lett, a pasi dobta, és a csaj jött volna vissza ismerősömhöz :). Szerencsére ismimnek volt esze, és elküldte a fenébe.
2019. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
No vagyok, nem volt jo a kapcsolatunk annyira a baratommal, talaltam mast, aztan hianyzott a baratom, osszejottunk ujra, de vegul egy evre ra megint szakitottunk, mert a masik szemely nem az ok volt, hanem csak egy tunet, hogy nem volt jo a kapcsolat. Kesobb harmadik szemelytol fuggetlenul szakitottunk, mert ugyanazok a problemak megvoltak igy is. Sosem erdekeltek mas ferfiak, amikor minden rendben volt a kapcsolatomban. Megprobaltuk megjavitani is, a baratom tullepett a masik emberen (nem volt szex, csak 1-2 randi), de reszemrol elmultak az erzesek, valoszinuleg csak a megszokas miatt hianyzott.
2019. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akit találtál az első szakitasnal, vele nem volt sex csak randi?
2019. máj. 8. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom, hogy másik miatt-e, de volt úgy hogy:


1. Egy olyan exem, aki megbántott, nem éreztem szerelmet a részéről, majd elhajtottam a búsba, évekkel később visszajött és sajnálkozott, amiért megbántott, bár nem érdekelt a sajnálkozása

2. Másik exem szakított. majd egy hónappal később visszajött, hogy hiányzom.. igaz, hogy nekem is hiányzott, de volt annyi eszem, hogy ne vegyem komolyan..


Azonkívül velem egyetlen egyszer fordult elő ilyen, hogy én dobjak így valakit, bár tanultam az esetből és többet ilyet nem csinálok. Nem volt annyira komoly kapcsolat, nem sokat tartott, anno ritkán ismerkedtem fiúkkal, elèg zárkózott voltam. Megismertem valakit, akit nagyon rendesnek tartottam, ritka jószívū embernek, bár zavart, hogy nincs sok közös témánk, nem éreztem úgy, hogy annyira nyíltan eltudnànk beszèlgetni, de értékeltem, hogy kedves hozzám. Nem sokat tartott, meg távkapcsolat is volt ez. Épp akkor megismertem màs valakit egy társaságban, akivel nagyon jól egyeztünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot, eléggé egyhullám hosszon vagyunk, sok mindenrōl el lehetett beszélni vele, emiatt nagyon megkedveltem, késōbb sok idōt töltöttünk együtt, bár nem voltunk komoly kapcsolatban.

Az exemmel szakítàs után mèg beszélgettünk, éreztette, hogy hiányzom, aztàn késōbb rám tört, hogy nekem is hiányzik, bár nem gondoltam komolyabban bele, hogy mit is akarok ezzel az egésszel. Éreztettem vele, hogy hiányzik, találkoznék vele, aztán én lettem lekoptatva:D Végülis nem lepōdtem meg, meg le vontam a tanulságot az egészbōl!

2019. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akart, de egy ilyen húzás után fogadta volna vissza a halál, nem vagyok lábtörlő és nem töltök egy percet sem olyan kapcsolatban, ahol a bizalomnak lőttek. Az meg, hogy hiányzik pont egy olyan dolog amit sokkal könnyebben félre lehet tenni, mint azt, hogy megcsalt és megalázott.
2019. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt, hogy visszajött, én hülye meg régen vissza is fogadtam. Mai fejjel nem tenném, persze. Bár, mi nem más miatt mentünk szét.

Nem írtál az esetedről, fejtsd ki. Ha más miatt lépett le, az minek kell neked?

2019. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!