Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdemes műttetni? 2002-ben a...

Érdemes műttetni? 2002-ben a bal csuklómról eltávolítottak egy gangliont, de most visszajött csak egy másik helyre, de az előzőtől nem messze. Sajnos eléggé nehéz fizikai munkát végzek. Érdemes megint kiműttetni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a ganglion ?
2010. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy csomó, talán zsírmirigy, de nem vagyok benne biztos. Fáj is.
2010. okt. 22. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes!

Nekem még 2002-ben jött ki egy ganglion a csuklómon, a hüvelykujj felőli, belső oldalon. Néhányszor összemorzsolták, de kiújult, aztán leszívták, de megint kitüremkedett, végül megműtötték. Csak kb.fél éve jött ki megint, nekem pontosan az előző helyére. Akkorára nőtt már, hogy fizikailag akadályozza a csuklóm mozgását, így megint műtét lesz. Látod, én is belevágok újra, ne félj te se! Jobbulást!

2010. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, most olvasom, hogy neked is a bal csuklódon és 2002-ben :=). Na már csak az hiányzik, hogy az Ortopéd Klinikán, Bp-en műtöttek októberben és akkor biztosan hanyatt esek :=)
2010. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:O Nem félek, csak zavar is és fáj is. Csak az zavar, hogy tele lesz hegekkel a kezem....
2010. okt. 22. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki fog jönni megint. Próbáld meg úgy végezni a munkát, hogy fáslit viselsz. Nekem nagyon gyenge a csuklóm, és a sok gépeléstől szokott kijönni, de a fásli segít.
2010. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sztem október volt, csak nem Pesten volt, hanem Pásztón :)

Sajnos nem tudok fásliban dolgozni...

2010. okt. 22. 22:32
 8/12 anonim ***** válasza:
2. és 3. vagyok. Igen, sajnos nekem is elég csúnya heg maradt, mert pont olyan helyen van, ahol folyamatosan feszült a bőr, így nem szép vékony, hanem jól látható, erős, vaskos heg alakult ki. Dehát ez van, ha kell, hát kell. Azért próbáld ki a fáslit, amit a 4. válaszoló javasolt, bár nekem nem használt, de nem vagyunk egyformák.
2010. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy is ki fog jönni akárhányszor megműtteted...Nekem négyszer műtötték már megint kijött, de már nem foglalkozok vele. Tele van heggel a csuklóm és visszajön úgyis. Nagymamámnak is műtötték sokszor mégis visszajött neki. Ha a munkádban erősen hátráltat csak akkor műttesd meg. Ha nem akkor nincs értelme mert visszajön.
2010. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1enlőre a munkában még nem zavar, csak néha úgy bele nyilal a fájdalom, hogy pár másodpercig nem tudom folytatni a munkát....
2010. okt. 23. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!